Wpis z mikrobloga

Problem w Bayernie tkwi przede wszystkim w Ulim Hoenessie i jego chorym widzi mi się.Nie jest wystarczająco dobrym prezesem.Jupp miała jaja żeby się postawić mu,ale Kovac tego nie ma.Nie ma ani dużego doświadczenia,nie ma się o kogo oprzeć.Uli trzyma go w garści.Po meczu z Gladbach licznik dni do zwolnienia Chorwata przyspieszył.
#mecz #bayernmonachium #pilkanozna #bundesliga
  • 8
@Rzeszowiak2: ale co dalej? Myślisz że powoli dogadują się z Conte czy zadzwonią znów do Heynckesa? Sami sobie przecież nie są w stanie stworzyć trenera bo i tak Ribery i Robben będą się w mediach żalili i niszczyli klub.
@zajebotka: Ribery i Robben i tak odejdą,to jest kwestia czasu.Robben ma kontakt chyba do końca tego sezonu.Nie wiem,kto przyjdzie po Kovacu.Uliemu może wszystko przyjść do głowy,choć Conte jest ciekawym pomysłem.Coś mi pachnie właśnie że któryś z Włochów może przejmie ławkę trenerską.
@Rzeszowiak2: Jeżeli w końcu nie będą się bali wydać pieniędzy to może i coś z tego w przyszłym roku będzie. Jest Coman, szkoda że już nie ma Costy ale może odpali Gnabry i Goretzka - Ribery i Robben na emeryturę Rafinha też odejdzie + pewnie tym razem opchną Boatenga i być może nawet Hummelsa. Stworzy się sporo miejsca w 1 składzie i większy budżet na płacę.

Tylko że ciężko strasznie znaleźć
@Michellaga ja myślałem nad wieloma rozwiązaniami i niestety wiem że Simeone do Interu a Zidane do Manchesteru
Problem jest taki że na rynku pozostaje tylko Conte bo wynalazki z Bundesligi się nie sprawdziły.