Wpis z mikrobloga

@jankes83: Przecież to jedziesz, robisz operacje i nie piszczysz, a chyba go stać żeby pare tysięcy na operacje wyłożyć, bez przesady żeby dorosły chłop miał taki głos.
jakim prymitywem trzeba być, żeby wyzywac kogoś, że ma tatuaże?


@lewaq3000: Ja nie wyzywałem Woffindena z powodu tatuaży, po prostu go scharakteryzowałem. To już bardziej słowo ,,Brytol'' można uznać za wyzwisko, ale chciałem po prostu podkreślić, że nie-Polak znowu wygrał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kzrr: to Ci zacytuję, skoro nie ogarniasz:

Przecież to jedziesz, robisz operacje i nie piszczysz, a chyba go stać żeby pare tysięcy na operacje wyłożyć, bez przesady żeby dorosły chłop miał taki głos.
@Vincenzo: i co według Ciebie tam jest niepoważne? Jak ktoś ma krzywy nos to sobie robi zabieg/operacje i jest ok, laski sobie powiększają cycki i to jest normalne (nie oznacza że to popieram) po prostu nikogo to już nie dziwi, wiec dlaczego nie może zrobić czegoś z głosem?
Edit: do tego Zmarzlik jest jednak osobą publiczną, już pomijając jego angielski, akcent to jedno ale słownictwo raczej na poziomie podstawówki, też mógłby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kzrr: czepianie się kogokolwiek ze względu na wygląd, głos, itp. jest strasznie słabe. Mi tam zwisa jakim głosem mówi. Poza tym może jemu z tym dobrze i akceptuje siebie takim jaki jest.