Wpis z mikrobloga

Tak odnośnie Adamka.

Nie wiem czego się ludzie spodziewali. Całe szczęście, że Adamek nie wstał już po tym nokaucie, bo dalsza walka odebrałaby mu parę lat życia.

Chłop ma 41 lat. CZTERDZIEŚCI JEDEN LAT.

Wieku nie oszuka, już pomijając jego naturalne predyspozycje do wagi ciężkiej - Adamek się do tej wagi kompletnie nie nadawał, był(jest) napompowanym półciężkim, którego jedynym atutem był(a) szybkość oraz mobilność.


Na wagę ciężką przede wszystkim składa się i składać będzie to czego Adamkowi zwyczajnie brakowało, czyli wytrzymałość na ciosy oraz sama siła ciosu.


Co zatem dalej będzie? Powinien po prostu powiedzieć wprost, że kończy karierę - i chwała mu wtedy za to, bo po Gołocie był najlepszym polskim pięściarzem, dla którego można było wstawać w nocy i oglądać walki.

A jak będzie? Pewnie jego serdeczny przyjaciel Amadeusz Korek zorganizuje jeszcze ze 2 benefisy, walkę pożegnalną, ściągnie mu z 3 "bumów" na których poczuje, że "jeszcze mam szansę, bóg da" i będzie rozmieniał się na drobne niestety.

A szkoda.

#boks #przemyslenia #adamek
Pobierz S.....e - Tak odnośnie Adamka.

Nie wiem czego się ludzie spodziewali. Całe szczęśc...
źródło: comment_z7RjG6LW6DqUdUD9EkgssFWYA5i3qc7c.jpg
  • 3
@Edward_Kenway: co za Janusz xD Adamek siedzi w ciężkiej od prawie 10 lat przez ten czas dał kilka naprawdę fajnych walk i cały czas kręcił się wokół czołówki. Ile cruiserów w ostatnich latach tyle czasu potrafiło się utrzymać na powierzchni? Haye wytrzymał zdecydowanie krócej (a jest młodszy), Cunningham jeszcze gorzej.
@Saute: #!$%@? się znasz, przebrnąłem jeszcze przez

Chłop ma 41 lat. CZTERDZIEŚCI JEDEN LAT

ale z

to czego Adamkowi zwyczajnie brakowało, czyli wytrzymałość na ciosy

to już poleciałeś, sprawdź kim był 46 letni George Foreman i obejrzyj walkę z Adamka z Banksem, najpierw podstawowa wiedza o boksie, później wysrywy na tagu