Wpis z mikrobloga

@aniewiemjaki: wrzutki nie mam czasu robić, ale po krotce Ci powiem, że jest dużo większy wybór roślin w sklepach zoologicznych, większy wybór ryb i ceny nieporównywalnie niższe niż w Polsce, zestaw CO2 5kg z reduktorem licznikiem bąbelków i dyfuzorem ze spieku ceramicznego 160zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Neon sztuka 50gr,
Kirys spiżowy 30gr xD przyrządy takie jak nożyczki dedykowane, pęsety itp tanie jak barszcz po 3zl szt.
@Shade_ z tymi nożyczkami to juz kiedyś obczailem na ali, bez logo ada funkcja ta sama a cena normalna. Czemu wodą tak ciepła? To wszystko potem przyplywa do nas więc dla tego takie tanie bo bez kosztów transportu itd.
@aniewiemjaki: woda ciepła bo na zewnątrz ukrop straszny, sam byłem w szoku myślałem ze będzie około 25... termometr pokazuje 28. Wiec jak jestem w pracy i wyłączam klimatyzacje to w mieszkaniu mam 34 stopnie przez 9 godzin dziennie wiec się jeszcze bardziej będzie woda od otoczenia nagrzewać.
Myśle nad jakimś rozwiązaniem tego problemu i nic mi do łba nie przychodzi jak narazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej
@Shade_: Załóż może coś w rodzaju intercoolera na wąż od napowietrzacza, taka chłodzniczka z wiatraczkiem, ewentualnie rurka alu z radiatorkami i na to musi wiać wentylatorek, albo jak masz jakąś pompke to żeby woda przepływała przez taką chłodniczke ( ͡° ͜ʖ ͡°)