Wpis z mikrobloga

@kaktus_z_ostrymi_kolcami: ja właśnie się na nią przeniosłem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. co polecasz aby upsrawnic/ulepszyc jeszcze korzystanie? wkurza mnie tylko jakby to ze najpierw laduje sie pasek strony a potem strona, nie wiem czy to tylko tu czy wszędzie tak jest, ale tu najbardziej widoczne
@eSports24: z dodatków w zasadzie korzystam tylko z uBlock Origin. No i User Agent Switcher. Mam też Click to remove element (do usuwania konkretnych elementów na stronie, przydatne czasami przy drukowaniu, by usunąć obrazki). I tyle, więcej mi niepotrzebne, bo tu wszystko jest takie jak chcę by było.
Z tym ładowaniem paska strony to nie wiem o co chodzi. Możliwe, że to samo u mnie, tylko tego już nie zauważam. Możesz
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: haha ciężko to wytłumaczyć.. chodzi mi, ze na chrome gdy włączasz strone/podstrone to ładuję się ona w oknie strony, czyli pojawia sie kolejno, obrazki tekst itp. (mam 250mb internet więc szybko ale stopniowo sie pojawia) w Vivadlim jak klikam na strone/podstrone to najpierw cała lub większość strony ładuję się w tle i dopiero przełącza
@eSports24: chyba wiem o czym piszesz. Dawniej tak było w Operze. Nie wiem czy w Vivaldim idzie to zmienić, ale to jest ten sam silnik co Chrome, więc może gdzieś w opcjach silnika jest to do zmienienia. Masa opcji dostępnych jest pod vivaldi://flags ale jest tego dużo i ja tam może raz w życiu grzebałem.
Vivaldi ogólnie nie jest niestety demonem szybkości w ładowaniu stron. Choćby taki Edge tutaj wygrywa, no