Wpis z mikrobloga

@solo_ta: trafiłeś :) Korzystając z pogody i wolnego dnia, zrobiłem sobie taki turystyczny przejazd przez Ojców, a potem przez okoliczne wioski, w których nigdy nie byłem. Lubię takie pola, łąki, lasy, stare domy, gdzie czas płynie wolniej i ludzie żyją spokojniej. To tak pozytywnie nastraja i pomaga na jesienną depresję :p

@WiewiurPL: fotograf ze mnie żaden, ale skoro się podoba to wrzucam jeszcze jedno, z jakiejś miejscowości po drodze:

@
źródło: comment_byjCOXFYkZmVW1YaoHz1S6Tq46x6PiMg.jpg
@Ryzoslaw: Ja niestety za bardzo nie pomogę, bo sobie sam wszystko serwisuję :) Słyszałem dobre opinie o gościu, który nazywa się Kalisz. Podobno dość znany, chyba gdzieś na wschodzie Krk, więc może uda Ci się znaleźć o nim więcej informacji.

@WiewiurPL: A co do R1 to mi się znowu RN22 nie podoba, A RN32 jest póki co poza budżetem :) W ogóle to tę swoją kupiłem trochę przez przypadek, gdzieś
@Mayon: Nie przepadam za R1, ale Twoja jest zajebista. Kojarzysz miejscowość z tego drugiego foto ? Całkiem ładnie tam, sam bym się pokulał po tych wioskach.
@Robur124: W założeniu miała być Daytona 675, ale się nie udało i R1 po prostu 'się trafiła'. Ale że chciałbym spróbować różnych motocykli w życiu, pojeżdżę Rką jeszcze ze dwa sezony i będę pewnie celował w RSV 1000 lub 848 (ew. 1098) ʕʔ