Wpis z mikrobloga

Czym częściej kierujecie się przypisujac styl gry zawodnikowi - tym czego Wam najbardziej brakuje, czy tym żeby wyboostować jak najwiecej statystyk? Futbin podaje liczbę o ile wzrosną statystyki po nadaniu określonego stylu gry #fut #fifa19 #fifa
  • 12
@zakoo: Dla obrońców zawsze jest to cień/kotwica, żeby wyboostować statystyki. Dla piłkarzy ofensywnych zazwyczaj wzmocnienie najbardziej odstającej statystyki - tzn zazwyczaj chodzi o którąś z tempo, wykończenie, siła i zmienność/równowagę.
@BooB: @arko123: @chim3ra: @matson: @gunwo123: @Smartek: jak widać szkoły są różne ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem po prostu ciekaw jak do tego podchodzą inni gracze. Mam właśnie zamiar poeksperymentować ze stylami, do tej pory boostowalem te statystyki które w mojej ocenie były najważniejsze na danej pozycji, ale jakoś nie widzę żebym robił tym różnice. Sprobuje wykorzystać futbin i wykręcić stylami maks z
@zakoo: szczerze mówiąc, to czasem mam wrażenie że te style gry gówno dają i są takimi zapychaczami paczek, ale skoro już są to głupio ich nie użyć :P Takie coś ja wzór brązowej ławki u pro graczy, niby nic ona nie daje, ale oni i tak ją robią :P