Wpis z mikrobloga

Oglądałem debatę Warszawską i chciałbym podzielić się pewnym spostrzeżeniem, nie oglądam telewizji polskiej, więc nie zdążyłem może do tego przywyknąć, ale poziom propagandy jaki z niej ział przekroczyl moje najśmielsze wyobrażenia. Prowadzący otwarcie bronią kandydata PiS, cały czas antenowy po i przed debatą poświęcony Jakiemu, no po prostu żenada i obraza inteligencji widza. Jak partia, która doprowadza do takiej "parodii" w polskiej telewizji cieszy się poparciem większości obywateli jest dla mnie totalną zagadką.

#debata #polityka #pis #tvp #tvpis #warszawa
  • 8
@Letoo: Co ty gadasz XD Serio aż tak jesteś zaslepiony? (ʘʘ)
Kiedyś na TVN obwinili nawet PiS za to, że... gdzieś się ziemia obsuneła po ulewnym deszczu XDDD
A po debacie warszawskiej pstrykałem z TVN24 na TVP Info i zarówno w jednym jak i w drugim przypadku przeginano.
- Na TVN24 w Szkle kontaktowym robiono głupa z Jakiego
- Na TVP Info w studiu powyborczym wypowiadali się
@worldmaster:

Ale wracając do propagandy - Ty chyba od dłuższego czasu nie ogladałeś Faktów na TVN bo to co się tam dzieje jest duzo bardziej niesmaczne od propagandy sukcesu w TVP.


jest to zwyczajne kłamstwo. Fakty TVN czy serwis Polsatu to normalny poziom dziennikarstwa. w TVP rekonstruuje za to telewizję z czasów PRL. inna skala, i to nie jest opinia a fakt. w książkach będą o tym pisać