Wpis z mikrobloga

@krzysiek944: no jak niepotrzebnie przecież adbuster okładał ozdobę z ten tylko się zasłaniał rękami, 0 ruchu to się poddaje. Ozdoba nie wiedział co się dzieje bo sędzia powinien przerwać walkę po tym jak wypadła szczęka, a co do shit talku adbuster to po prostu nie jest dla niego a czemu to robił? Bo mu kazali organizatorzy każda spina jest tu wyreżyserowana
@Piewca_Zaglady: @Newosxso: Co do tego, że go bił to co miał zrobić? Jak ktoś traci szczękę to walka trwa dalej, niepotrzebnie przerwał bo nie był odcięty, ani nic z tych rzeczy. To nie tak działa w sztukach walki, że jak ktoś straci ochraniacz to sędzia przerywa walkę i przegrywa ;) Fakt powinien być aktywniejszy w obronie, ale to nie powód do zatrzymania walki. To nawet nie był trash talk, ale
@Piewca_Zaglady: Ale ja sam w tym poście krytykuje Adbustera przecież, ale to nie zmienia faktu, że takie są sporty walki i do momentu aż sędzie nie przerwie, albo wiesz, że już ktoś jest nieprzytomny/poważna kontuzja to walczysz ¯\_(ツ)_/¯
@krzysiek944: chodziło mi o to że sędzia powinien przerwać walkę żeby ozdoba załozył szczękę a potem wznowić to chyba oczywiste. co do gadania adbustera to według mnie to nie jest typ który chce stać na scenie i przemawiać na pewno był na maksa zaszczuty tą sytuacją. Pewnie chciałby tylko przyjść na walke pobić się i wyjść.