Wpis z mikrobloga

Tę uczelnię powinno się zaorać, dobrze że poszedłem gdzie indziej. To co się #!$%@? w dziekanacie przechodzi ludzkie pojęcie xD Żeby dostać się trzeba wpisywać się na listę z tygodniowym wyprzedzeniem jakimś xD ludzie którzy zapisywali się w czwartek jeszcze dzisiaj się dostają xDDD Po 3x odrzucanie wniosków o jakieś pierdoły. Na #pollub jeden dzień, wszystko załatwione od ręki i spokój. Tutaj #!$%@? się jak matka z łobuzem.
#umcs #studbaza
  • 6
Studiowałem na #pollub i #politechnikawarszawska i powiem szczerze, że na tej pierwszej pod względem załatwiania było czadowo. Jako starosta roku miałem prywatny kontakt do pani z dziekanatu, nie czepiają się o pierdoły a nawet o grube rzeczy. Jako przykład: w dzień obrony dowiedziałem się, że nie przyniosłem jakiegoś rzekomo turboważnego dokumentu o zgodę na obronę poza katedrą macierzystą. Sekretarz komisji powiedział "Łoooo, panie nie_mientki, nie przyniósł pan papierka, ale ja mam to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kondono: o listach to panie nie #!$%@? tam XD
Prawda, że kolejki są jak ja #!$%@?, do dziekanatu w czwartek 3h ponad stałem XD

No jak się na necie nie potrafi prawidłowo wpisać czy odliczyć podatku, to się będą czepiać i się czepiają xD
Ale prawda, jest tragedia jak ja #!$%@? xD