Wpis z mikrobloga

@cyb3rm4n na szczęście wczoraj wziąłem na livevoo.com testowa listę i tam działa więc to nie mój internet. Już napisałem ticket do franqie że nic nie działa
@bslawek: i jak ci dziala to liveoo bo u mnie pierwszego dnis dzialaly plynnie tylko polskie kanaly sd i niektore zagraniczne a wczoraj jak ogladalem mecz na polsat sport hd to juz bylo okej
@johnmorra tyle co testowałem to chodziło w miarę fajnie. Ale takie testowanie to nie testowanie. Kwiatki wychodzące później a nie w ciągu 24h więc z ciekawości wykupie na miesiąc jak skończy mi się 18.11 u franqie.. bo dziś np godzinę temu franqie miało tangodown, a liveoo działało. Także sam wiesz jak to wygląda w dłuższej perspektywie
@johnmorra canal 4k u mnie w ogóle co chwilę buforuje ale nie mam jak sprawdzić bo mam po wifi boxa i pewnie dlatego. W weekend zobacze jak będę miał czas jak działa po lan
@johnmorra a i na pewno lepiej wypada liveoo z kanałami bo jak jest podany kanał HD to jest faktycznie w HD nie tak jak u franka że jest albo sd albo 720. To rzuciło mi się w oczy na dzień dobry. No i nazwy wiekszosci kanałów są zgodne z epg. Ale tak jak pisze faktycznie jak działa to trzeba wziąć na miesiąc i wtedy wyjdzie jak dziala. Btw ciekaw jestem jaki to