Wpis z mikrobloga

#prawo #android #telefony
Mirki co zrobić w przypadku, kiedy oddajesz telefon do serwisu (po gwarancji) na wymianę złącza Jack, odbierasz telefon który nie chcę się uruchomić z tekstem "że telefon się sam uszkodził i nieda się go naprawić" Wszystko inne działało poprawnie oprócz tego złącza? Iść z tym do sądu, przecież nie mam na to dowodu że oddałem sprawny telefon.
Na potwierdzeniu odbioru jest tylko.
Samsung Galaxy S7 uszkodzone wejście audio .
  • 6
@budus2: No na papierze mam (tzn. mój znajomy).
Że Telefon oddaje Tomasz X zamieszkały X, numer telefonu XXX XXX XXX (x - RODO ;))
No a na dole jest napisane, że telefon Samsung Glaxy S7 i w rubryce objawy - uszkodzone wejście audio.
przecież nie mam na to dowodu że oddałem sprawny telefon.


@samuraj24: oczywiscie ze masz. Przyjecie sprzetu bez protokolu jest jednoznaczne z domniemaniem ze sprzet byl sprawny.

że skoro przyjmujący taki papier wydał, to znaczy, że był to na dany moment jedyny problem z tym telefonem.


@budus2: bo tak jest oczywiscie.
@samuraj24: I teraz pytanie czy telefon zostal przyjety? Bo jesli zostal odebrany i nie bylo na papierku odbioru napisane
@samuraj24: Sąd nawet nie pierdnie w tym kierunku, bo to strata jakichś 500 zł w porywach. Nawet jak wygrasz, to sprawa potrwa 3 lata, a po drodze potracisz tyle nerwów i kasy, że mógłbyś sobie za to kupić 3 takie nowe S7. Mogę polecić tylko korzystanie na przyszłość z autoryzowanych serwisów, a nie u Matiego na stoisku w galerii.