Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy spotkaliście się na umowie o pracę z "odrabianiem" przy umowie o pracę? Dajmy na to, że nie ma Was jednego dnia 3 godziny, bo idziecie na badania, do urzędu, czy cokolwiek i szef oczekuje od Was, żebyście to w weekend odrobili zdalnie w domu. Praca biurowa.

#pracbaza #nieznamsienazyciu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 36
@Megazord3000: Spoko, haruj tam szczurku. Sory, ale nie wiem jak zidiociałym trzeba być żeby robić coś, i to jeszcze jak mówisz , 3 godziny za frajer... a skoro tego wymaga od ciebie pracodawca to powinieneś zmienić pracę...
@AnonimoweMirkoWyznania: Normalnym jest to, że powinieneś odrobić te godziny. U nas robimy to wnioskiem o odebranie godzin nadliczbowych, w praktyce albo korzystamy z wyrobionych wcześniej lub bierzemy to niejako w kredyt. Do tego mamy okres rozliczeniowy = 4 miesiące, czyli np. w kwietniu możesz skorzystać z godzin nadliczbowych zrobionych w styczniu, czy też w kwietniu odrobić godziny odebrane na początku roku.

Przełożony nie robi problemów, jeżeli tylko ogarniasz swoje obowiązki, a
@Megazord3000: I TO W MŁYNIE JESZCZE ROBISZ, zastanów się trochę, #!$%@? sobie życie/zdrowię harując za gówno wartą stówę... Zobaczysz, jak będziesz miał z 50 na karku to zobaczysz, płuca rozpieprzone o tych wszystkich pyłów i innych rzeczy...

"ale te 3 codzienne dodatkowe godziny we młynie lecą mi szybko i lepiej jak wykorzystuje je na pracę niż na nudzenie się w domu" to znajdź sobie dorywczą pracę a nie #!$%@? te 70+
oho, agresywny millenials, uwaga


@jakno: No agresywny... bo jak widzę że człowieka #!$%@?ą z hajsu i zdrowia to jak mam być nie agresywny? ty pewnie też #!$%@? nadgodziny za darmo "bo tak trzeba"...
Dajmy na to, że nie ma Was jednego dnia 3 godziny, bo idziecie na badania, do urzędu, czy cokolwiek i szef oczekuje od Was, żebyście to w weekend odrobili zdalnie w domu.


@AnonimoweMirkoWyznania: No a co w tym dziwnego? U mnie się to po prostu nazywa odbiornikiem. Masz nadgodziny i możesz je wykorzystać by danego dnia wyjść wcześniej, albo mieć po prostu dzień wolny.