Wpis z mikrobloga

Czesc, mozecie polecić jakiś zestaw żeby był dostępny do świąt, bo planuje sobie taki prezent kupić, tylko nie wiem co wybrać żebym miał najwięcej frajdy, cena na razie nie gra roli, aczkolwiek planuje odłożyć ok 600-800 pln.

#lego
  • 21
@turbine: Tak, normalnie nie są tam przewidziane, ale znajdziesz w necie instrukcje i filmiki jak to wszystko złożyć. Dwa silniczki L po jednym na każdą oś i serwo albo silniczek M do skręcania. Wyciągarkę i podnoszenie bagażnika też się da zmotoryzować przy użyciu silniczków M.
@turbine: Działa to lepiej, niż się spodziewałem - trzeba celować 'mniej-więcej' w kierunku odbiornika. Minusem jest dość krótki zasięg (~5-10m? i tak lepiej niż stare zabawki na kablu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Chyba wszystkie zdalnie sterowane zestawy lego opierają się o podczerwień.
@unstyle: zestaw został kilka lat temu wycofany z produkcji. Dlatego poszła cena w górę. Nówki sztuki jak wspomniałem - 1050+ pln, używane oczywiście taniej.
@unstyle: no tutaj możesz mieć rację. Zestaw z 2015, więc na rynku jest 3 lata. Kilka lat temu nie mógł być wycofany ( ͡ ͜ʖ ͡). W niemczech jeszcze w styczniu tego roku był dostępny na lego.com