Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jbzd xD
    #fut

odpowiedzi (4)

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, ale przypadek mojej siostry to wg lekarzy drugi taki przypadek w całej Polsce.. Siostra niestety wczoraj umarła w wieku 29lat w 5msc ciąży po dwóch dniach od wylewu wywołanego tętniakiem w pobliżu pnia mózgu.. Natomiast lekarze podjęli decyzję, że będą utrzymywać przy życiu narządy przez ok 7 tygodni aby córeczka się urodzila.. Trzymajcie wszyscy kciuki mocno, i strasznie proszę o modlitwę za duszę siostry i aby udało się urodzić jakimś cudem.. Co za pierdolony koszmar.. Co za szlachetni ludzie, że nie odłączyli jej od aparatury..
    Zaledwie w 2016 roku był taki przypadek i się udało..

https://gazetawroclawska.pl/cud-we-wroclawiu-kobieta-ktora-nie-zyla-od-55-dni-urodzila-dziecko/ar/9893302

#mirkomodlitwa #krakow
    Jak coś, to zakładam tag #monikawalczy, gdzie będę informował..
    pokaż całość

odpowiedzi (139)

trochę mnie przeraża, że istnieją policjanci, którzy mają konto na wykopie. to jest niepoważne. wyobraź sobie, że idziesz na komisariat w jakiejś ważnej sprawie, nie wiem, porwali ci żonę albo podpalili chałupę. myślisz, że praca policjanta wymaga wyjątkowych cech, samych najlepszych walorów istoty ludzkiej. trzeba być idealną istotą bez skazy, by pełnić tak ważną funkcję. wchodzisz, żeby wyłożyć swój problem, a za biurkiem kto?

nosz kurwa wykopek.

straszne
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Advertisement