Wpis z mikrobloga

@lilsss: Moja dupa jest luźna jak u buddyjskiego mnicha. Po prostu śmiecham sobie pod nosem, bo co drugi Nigeryjczyk, którego spotykam w UK chwali mi się ile to już p0lek nie zaliczył i że jesteście najłatwiejszym kobietami na świecie, które można zaciągnąć do łóżka w dosłownie 20 minut (i raczej nie mówili tego z szacunkiem)

AFAIR p0lki na Wyspach mają najwyższy odsetek samotnych matek wśród imigrantek. Ciekawe czemu
źródło: comment_whm4Sp3lnQoO3kVNPi3v0RVic96ySIuH.jpg
@lilsss: Jak możesz uważać, że twoim zdaniem ktoś jest OBIEKTYWNIE atrakcyjny? Przecież obiektywizm i własne odczucia to jest sprzeczność.

Mi ten typ przypomina takiego brazylijskiego cwaniaczka z biednej faweli, takiego co wącha klej i kradnie ludziom portfele na ulicy. Lubię czasem przyglądać się urodzie facetów, ale nie uważam że moje odczucia są obiektywne. Bo przecież komuś może się podobać, np p0lkom:)
@lilsss: Ty naprawdę nie rozumiesz słów, których używasz. Twoje prywatne odczucia nie mogą być obiektywne, obiektywna może być np dzisiejsza temperatura. To jest policzalny fakt.

Nie chce nawet wiedzieć jak wygladasz skoro masz takie kompleksy xD


@lilsss: No ja jestem gruby, niski,mam zakola i nigdy nie miałem dziewczyny. Przecież absolutnie nikt inny (powtarzam, nikt inny!) nie może kręcić łacha z pokracznych p0lek i dresiarskiej patoli, która je adoruje XDDD

@