Wpis z mikrobloga

Czym robić tę przeklętą misję na odbicie dwukrotności HP Sowietami?

- T-150 odpada. Bitwy kończą się zbyt szybko i zawsze jest 0:15 albo 15:0.
- Medy z wieżą odpadają. Wszyscy walą z golda albo HE
- T-10 odpada. Wszyscy walą z golda albo HE
- 257 odpada. Wszyscy walą z golda albo HE
- 705A kilka razy prawie wbiłem, ale przeciwnicy się za szybko kończą (no i wszyscy walą z golda albo HE).
- IS4 to, qrfa, dramat.
- IS7 nie mam i mieć nie zamierzam.
- 277 jeszcze nie mam.
- Drzewka KV nie robiłem.
- Magicznych tedeków nie mam.

Jak będę miał czekać na tę JEDNO JEDYNO BITFE (wiecie, taka co to stoicie sami na flance, oni wyjeżdżają pojedynczo i giną jeden po drugim), to wbiję gdzieś w lipcu.

#wot #worldoftanks
  • 17
@teh_m KV1 może być? Jak rzuci na czwórki to powinno się udać bez problemów, tylko nie wiem czy tak niskim tierem możesz zrobić. I wiem, że nie masz tego drzewka, ale dojście do V to jeden dzień roboty (albo full za free xp).
@teh_m: 101 był tak zajebisty że przeskoczyłem za free expa. o263 też jest po #!$%@? fest, mam wiele bitew gdzie skupiam do końca i 4 na 5 strzałów lecą w ziemie albo sojuszniczą artę.
@teh_m najlepiej na jak najniższym tierze, bo tam więcej pomidorów jest, a na wyższych ludzie częściej golda odpalają. IS/IS-3/IS-3M i liczyć na topkę? Innej opcji raczej nie widzę.
@teh_m: Misje na odbijanie obrażeń to największa porażka tej kampanii. W moim przypadku najskuteczniejsze okazywało się jak najszybsze danie się przeciwnikom wyspotować na możliwie jak największym dystansie. W zamyśle chodziło o to, żeby przyjąć kilka strzałów zanim ludzie zdążą zmienić amunicję na HE/gold ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystkie inne metody typu sidescrapy, granie na wieżę itp okazywały się tylko stratą czasu.
@teh_m: też z tym miałem problem, ale udało się zrobić na WZ-111 (premka VIII tier), kumpel z plutonu równolegle robił na IS-6. Jak nie masz premek to próbuj tym t-150, lepszej opcji nie ma, a mi się nawet na nim udało zrobić tę misje 2 razy.
Ewentualnie coś wyższego tieru, ale musisz wtedy polować na słabszych graczy w czołgach typu IS-6, albo inne premki z działami 122mm. Ale to też nie