Wpis z mikrobloga

Na pewno nie jest to mój cel : )
Z resztą byłem zupełnie zaskoczony widząc ten "wynik \" jeden dzień po wyścigu z bana.

Po prostu lubię ogólne pojęta naukę , technologie, psychologie , informatykę itd itd

Chociaż strasznie mnie kusi włączyć się w pewne dyskusje polityczni - obyczajowe że tak powiem...
Ale mam sam na siebie założony szlaban.
Nie i koniec. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Aha teraz rozumiem.
Ja nie pamiętałem dokładnie tej daty ( a gdzie ją sprawdziłeś ? )
Widziałem tylko napis z lewej strony że jestem od 3 miesięcy na Wykopie, i miałem cały czas czerwony nick.
A te zmiany w rankingi są powiązane z jakaś konkretną ilością otrzymanych Plus-ów i Minus-ów ?
To się sumuje i wychodzi jakaś średnia od której zależy ten Ranking ?

Poszukałem odpowiedzi ale są tylko jakieś heheszki na Wykopie i żadnych konkretów.
@RFpNeFeFiFcL: Nie ma dokładnie informacji jak działa ranking. Wiadomo, że liczą się znaleziska na głównej, plusy/minusy za komentarze w znaleziskach i jest obliczany na podstawie aktywności z trzech ostatnich miesięcy.
No to wystarczy dodać parę znalezisk gdzie lesbijka feministka bije muzułmańskiego uchodźce na i trymuje to do Daniela-Magikala i już jesteś na Top 10 .

W każdym razie fajnie że dostałem bordo, teraz mogę spokojni pisać posty z piwnicy i spólne z Korwinem walczyć ze "światowym lewactwem."

Dziękuję Kolego za cierpliwość i wyjaśnienia.( ͡º ͜ʖ͡º)
@ksab:

Najpierw serdeczne dzięki cumplu za wsparcie.
No nie wiem co odpowiedzieć.
Siedzi we mnie ( jak na razie uwięziony ) ultrakoserwatywny , ultraszowinistyczny, i ultra_uuuuuu diabel-wojownik z gimbusami.
Z jednej strony rozumiem że to bezsensu i Wykop został całkowicie tym lewacko-prawackim szlakiem zamieciony.
Między innymi dla tego, unicestwiony przez moderacje w wojnie zborzowo-płynowej, postanowiłem powrócić i naprawiać świat Wykopu. (hahah śmieje się teraz jak głupi )

Ale z drugiej strony
@ksab:

Na razie trzymam się i mam limit 1 komentarz w tygodniu i jedno znalezisko w miesiącu.
Aby wypuść parę daje kilotony plusów dla Wojowników Światła. : )

A na serio oczywiści nie się w to angażował.
Bo niestety w Polsce nie ma z ni prawdziwej lewicy, a ni prawicy z prawdziwego zdarzenia.
No i Mame mnie nie pozwala.

Dzięki jeszcze raz za wsparcie i dobrej nocki życzę. : )