Wpis z mikrobloga

@anonim1133: 3/4 polskich sieciówek szyje w Polsce - Vistula, Bytom, Lancerto (ten polecam bardzo), Lavard. Buty to Ochnik, Gino Rossi, Badura, Ryłko, Wojas, Nord (bardzo polecane przez jednego z bloggerów). To są buty za rozsądne pieniądze. Drogie to Kielman

Wbrew pozorom sieciówki bardzo często mają LEPSZY materiał niż te kupione na placu czy gdzieś indziej. Wystrzegaj się domieszek do garnituru. Musi być z wełny.

Z mniejszymi sklepami jest taki problem (albo
@anonim1133: vistula, bytom, lancerto w factory. W bytomiu ostatnio wyrwałem spodnie za 49zł jak poszedłem, bo potrzebowałem koszule) - 49zł - za tyle w tesco widziałem ostatnio spodnie. Ew garnitur w noor - od uczciwego pana co kiedyś kręcił kebaby, przyjechał do polski i jakoś od początku lat 90'tych sprzedaje garnitury szyte we Wrocławiu.
@Patryk: noor odwiedziłem dziś, kozak. Część kupiłem w Bytomiu, bo dobra promocja i pan gej pomógł mi dobrać kolory fajnie. W poniedziałek jeszcze odwiedzam noor - jakbym nie był takim sknerą to cały bym się tam ubrał. Czuć jakość, a pan potrafi też super doradzić.
@anonim1133: pan gej w noor? Mnie obsługiwała sympatyczna pani. Taki dobry milf bym powiedział. Przynosila w ciemno bez mierzenia i pasowało. Polecam jeszcze wbić do lancerto po jakiś kaszkiet szalik i płaszczyk i będziesz wyglądać jak pan kierownik
@Patryk: Może namieszałem xD W Noor pan jest zdecydowanie hetero :P Pomierzył, przyniósł coś i było to dobre :P Gej był w Bytomiu, ogarnięty bardzo chłopak - bo ekspedientki to maks mogły by skasować to co im się poda...