Wpis z mikrobloga

Trzeba poczekać na szczegółowe wyniki, ale jest duża szansa, że w sejmikach PiS będzie miał władze w dwóch, może w trzech województwach. Zdolność koalicyjna z PSLem po tym co odstawili w kampanii zmalała do praktycznie zera więc te 7% różnicy mogą sobie wsadzić.

Co do miast to PiS przegrał WSZYSTKO co tylko mógł przegrać. Pierwszy raz od trzech lat jestem dumny z Polaków. Aż mi łezka popłynęła.

Co do wycia prawaków to piękna melodia dla mych uszu.
#wybory #neuropa #polityka
  • 23
@lakukaracza_: Podkarpacie na bank samodzielna większość, Małopolska albo samodzielnie albo koalicja z Kukizem w Świętokrzyskiem i w Lubelskim mogą przejąć władze jeśli wygrają znacząco nad PSLem wtedy pewnie koalicja z Kukizem wystarczy, jeśli PSL przegrał nieznacznie będzie koalicja PSL-KO być może jeszcze SLD. Na Mazowszu raczej nadal PSL + KO to samo Podlasie i Łódzkie. Na Śląsku Górnym i Dolnym raczej będzie rządzić KO.
@lakukaracza_ ale co przegrał? Jakie miasta? W większości dalej urzeduje obecny prezydent. Warszawa byla PO ile juz czasu? Gdansk dogrywaka ale nie uważam żeby w stolicy PO mieli szanse. A co do samego PSL to taki komuszy kolesiowski beton że aż przykro. Oby oni nigdy do władzy nie doszli.
@szalony-swir:

zagłosowali za unijnymi, sprzedajnymi #!$%@? ;)


Wolę sprzedają urwę która mi nie zagląda do modlirewnika i łóżka niż zwykłą urwę która przejawia nadmierne zainteresowanie w wyżej wymienionych kwestiach.
Dzisiaj wygrała Polska łykając średnio strawne ale mimo wszystko antidotum na raka, który ją toczy od 2015 roku


@Poro6niec: No cóż, będzie sraczka od tego lekarstwa ale może chociaż pacjent przeżyje.
@lakukaracza_ A ja się nie cieszę. Dla mnie to cały czas wybór mniejszego zła i pomimo, że jestem ateistą i Twoim wiernym plusującym, to mimo wszystko mniejszym złem jest dla mnie PiS. Ale nadal jest złem. Dopóki nie pojawi się jakaś rozsądna alternatywa to się cieszył nie będę, bo mam dość wybierania między dżumą a cholerą.