Wpis z mikrobloga

@Greg36: taka samą listę od ręki można zrobić na PO, musisz być ignorantem by tego nie widzieć.
Już nie wspominając, że ogromna manipulacja, bo wiele rzeczy zarzuconych PiS to Po zaczęło/wprowadziło.
musisz być ignorantem by tego nie widzieć.


@Hawthorne: Relatywnie będzie dużo mniej "zła" i to nawet gdyby porównywać 8 lat rządów do zaledwie 3 lat.

wiele rzeczy zarzuconych PiS to Po zaczęło/wprowadziło.


Które punkty niby?
@Greg36:

PO wprowadził podatek i pomimo braku kryzysu go nie zdjął. #!$%@? o to PiS to jakaś choroba umysłowa.
PO są tak samo socjalistyczni jak PiS. Zarzucanie PiSowi przekupstwa gdy socjalne rządy są od 89, to szaleństwo.
Media były już upartyjnione za PO.
Sądy były już upartyjnione za PO.
Zwiazki zawodowe mogły egzekwować złe rzeczy już za PO.

Narzekanei na likwidowanie okręgów wyborczych na PiS?
Mamy jedną z gorszych ordynacji wyborczych
@Greg36: Tusk i całe PO - wystarczy zobaczyc jak ZAORALI najważniejsze co mieli zrobić 3xTAK, i NADAL się z tego nie rozliczyli. Nie wspominając nawet o OFE czy miliardzie afer. Kaczory i całe PiS - otwarty socjal dla własnych wyborców, robienie afer ideowych i przepychanie ekonomicznych ustaw, które robią im dobrze. SLD (cała lewica) - dosłownie komuniści, którzy w najlepszym wypadku powinni gnić w więzieniach, a w najgorszych być wyrzuceni z
#!$%@? o to PiS to jakaś choroba umysłowa.


@Hawthorne: PiS w kampanii mówił że zniesie VAT 23%, potem głosował i podniósł go spowrotem na 23% na okres 2 lat.

PO są tak samo socjalistyczni jak PiS. Zarzucanie PiSowi przekupstwa gdy socjalne rządy są od 89, to szaleństwo.


I znowu "choroba umysłowa", "szaleństwo" tylko argumentów brak. Sam fakt że PiS stworzył populistyczny program na którego cele wydawane jest 22 000 000 000
źródło: comment_SNDwrmTFBuRMOHxevjTnqETvgqArt8Z6.jpg
Sądy były już upartyjnione za PO.

Największa zmiana w sądownictwie za czasów PO było rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. PiS je ponownie złączył, dał moc zarządzania sądami i ich strukturami politykowi, uzależnił KRS od polityków, a o tym czy sędzia po przekroczeniu "nowego" wieku emerytalnego nadaje się do orzekania decyduje polityk - prezydent.

Zwiazki zawodowe mogły egzekwować złe rzeczy już za PO.

To pokaż mi chociaż jeden współmierny tego przykład
Mamy jedną z gorszych ordynacji wyborczych w Europie, premiującą wielkie partie i w ogóle partyjność


I jedyne co PiS zrobił w tej sprawie to jeszcze ją pogorszył.

w żaden ale to żaden sposób nie rozliczają siebie mimo ogromnych afer

Ja tu porównuję rządu PO i PiS. Jak inna partia dojdzie do władzy to będę i ich rządu w ten sposób prównywał.

Kiedy zestawia się to co jeden i drugi rząd robił to
wystarczy zobaczyc jak ZAORALI najważniejsze co mieli zrobić 3xTAK, i NADAL się z tego nie rozliczyli.


No i mnie samego wtedy tym rozwścieczyli ale to jest niewypełniona obietnica - nie będę zaczynał nawet z obietnicami PiSu i ich 8000 kwoty wolnej czy darmowymi lekami bo porównuje tu faktyczne zmiany które oba rządy wprowadziły.

Działania PO mniej zaszkodziły Polsce niż działania PiSu i o tym jest ta lista którą przytoczyłem.

Mamy im płacić