Wpis z mikrobloga

Robicie podsumowania. Kręcicie jakieś mini aferki głównie na temat wyglądu ale jest jedna rzecz, którą warto by było zhejtować. Mam na myśli alkohol. Ogólnie 90 % osób znało swoje możliwości ale znalazły się osoby, które jeśli nie doprowadziły siebie do totalnego bełkotu, sensacji żołądkowych albo agresywnych zachowań to nie wyobrażały sobie chyba innej formy rozrywki.
Co sądzicie o alkoholu na wykop party?

#wy

Picie alkoholu na wykop party

  • Powinno być dozwolone bez limitów 55.5% (191)
  • Najebany to do domu 44.5% (153)

Oddanych głosów: 344

  • 33
@d0t3r: A co mi tam. To kiedy Doter używałeś mózgu? Skacząc po krawężniku na Gwarnej? Robiąc zamieszanie w pokojach? Za parkiet mogę Ci odpuścić bo tam byłeś na właściwym miejscu.
Nie wniosłeś też kufla ale pewnie dlatego, że też jesteś z większego miasta i masz to szczęście, że rozumiesz, że jak postawisz kufel na stole i pójdziesz sobie tańczyć to nikt Ci tego nie wypije. Niestety nie każdy mirek był z
@m__z: wiem wiem, w ogóle jakoś dziwnie tam było. Bo jak stałam w kolejce do tego drugiego baru to jakiś mirek mnie zaczepił, że mam iść do drugiego (tego plus) bo tam mniejsza kolejka i w ogóle. No i poszłam, a pani nam nie chciała sprzedać piwa, chociaż ten chłopak twierdził, że przed chwilą go normalnie tu obsłużyli. Może się zmieniła pani za barem, nie wiem.