Wpis z mikrobloga

Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczną czystością, że przez ten jeden grzech zniszczyłem pięć miast z wyroku mej boskiej sprawiedliwości, która nie mogła go ścierpieć. Tak wstrętny był Mi ten grzech. I nie tylko Mnie, lecz i samym diabłom (których ci nieszczęśni obrali sobie za swych panów). Nie aby czuli odrazę do złego: nie lubią oni dobra, lecz z powodu swej natury, która była naturą anielską, odpycha ich widok tego potwornego grzechu, popełnianego obecnie. Wprawdzie rzucają oni zatrutą strzałę pożądliwości, lecz, gdy dochodzi do samego grzechu, uciekają z powodu, który ci podałem


Mirki spod tagu #lgbt widzą co narobili?

#bekazkatoli #neuropa #rakcontent #heheszki #homoseksualizm
Pobierz saakaszi - > Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczn...
źródło: comment_FPHiC8FVctUjLoL5MeY5pyyNCEYbsZVX.jpg
  • 10
@saakaszi: No zaraz - a czy czasem Bóg nie oszczędził jednego miasta sodomitów, gdzie ludzie tak srogo balowali, że niektórym kusiki po odpadały, a gdzie jednocześnie zamienił żonę Lota w słup soli tylko dlatego, że ostatni raz obejrzał się za domem który opuszcza. Zaznaczyć muszę, że NIKT IM NIE ZAKAZAŁ OGLĄDAĆ SIĘ ZA SIEBIE, po prostu mieli stamtąd spieprzać.

Fajny taki Bóg - taki trochę szalony. Chociaż przyznać trzeba, że Bóg