Wpis z mikrobloga

Czyżby szykował się do walki o bycie prezydentem kraju?


@arribayy: Nie prezydentem tylko premierem ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo premier ma większą władzę

Ponoć w Słupsku zrobił kawał dobrej roboty, ale tu się pojawia pytanie czy naród jest gotowy nie patrzeć na niego przez pryzmat orientacji


@arribayy: No sondaże wskazują, że - jeśli zjednoczy podzieloną lewicę - ma szanse na ładny wynik, przynajmniej taki, jaki miała
@Tom_Ja
bycie premierem wymaga struktur partyjnych, których on obecnie raczej nie posiada. Podpięcie się pod jakąkolwiek znaną nam partię raczej stworzy z niego marionetkę,a znowu tworząc nową obawialbym się że skończy jak Kukiz.
bycie premierem wymaga struktur partyjnych, których on obecnie raczej nie posiada.


@arribayy: no nie posiada, ale do lutego jeszcze trochę czasu, a "zarząd", czyli kilkunastu zaufanych ludzi od programu i "od wszystkiego" już ma + zainteresowanie mediów i ludzi, na spotkania przychodzi wiele osób (a spotkań w całej Polsce do lutego ma mieć kilkanaście/dziesiąt).

Partia Biedronia będzie powstawała w dużej mierze tak jak Nowoczesna.

a znowu tworząc nową obawialbym się że
Czyli Biedron zostal radnym do lutego?


@sops: nie wiem, ale w lutym ma ogłosić powstanie swojego projektu. Podejrzewam, że nie będzie to kolidowało z obowiązkami radnego.
@Tom_Ja: Wychodzi na to ze szykuje sie do euro/parlamentu i jest to jego celem a rada miasta to taka tylko ciaglosc polityczna aby ludzie o nim nie zapomnieli?

Zebrania rady nie sa codziennie wiec nie bedzie to kolidowac. Piec razy w miesiacu pojawi sie na radzie a potem heja w kraj robic kampanie.

F A J N I E

Takich radnych miasto potrzebuje
Takich radnych miasto potrzebuje


@sops: sądząc po jego wyniku, a także że ludzie chcieli, żeby był prezydentem kolejną kadencję - tak, potrzebuje.
@Tom_Ja: Nie wiem i nie bede sie wypowiadac dlaczego ktos na niego glosowal i w sumie nic mi do tego kto jak glosuje. Gdzie mozna bylo sobie zyczyc aby zostal na kolejna kadencje?

Wg. mnie radni maja zajmowac sie swoim okregiem no ale jak ktos zaglosowal na niego do rady zeby on od lutego robil kampanie a po roku odszedl¯\_(ツ)_/¯