Wpis z mikrobloga

Jestem na lotnisku w Katowicach, odlatuje stąd zaraz wielki samolot pełen młodych Żydów.

Nie mam jednak żadnej sensacyjnej wiadomości, dzięki której ten wpis wpadłby od razu jako czerwony na główną. Stali grzecznie w kolejce do kontroli paszportowej, teraz siedzą w hali odlotów lub kupują ptasie mleczko w strefie bezcłowej. Nie mają tez żadnych oporów siedzieć obok goja, co więcej naprzeciw mnie siedzi pani, która zdecydowanie mogłaby trafić na Faszyn from Raszyn, ale zdają się z niej nie śmiać. Żeby chociaż jeden miał nogi na krześle naprzeciw (jak pewien Sebix niedaleko mnie) to można by twierdzić, ze wszyscy Żydzi nie szanują polskiego lotniska zbudowanego krwią i potem.

Ale fakt, byli przed kontrola bezpieczeństwa dwaj panowie w khaki z karabinami :D

#izrael #zydzi #neuropa #bekazprawakow #4konserwy #polityka
  • 2
@szyy: Daj spokój u mnie w mieście jest cmentarz żydowski. Raz jak byłem na rowerze to się spotkałem z taką wycieczką. Byłem mocno zdziwiony jak wycieczka wychodziła z autokaru a panowie z kałachami stanęli sobie na środku drogi i blokowali ruch. Przyznam, że byłem mocno zaskoczony całą sytuacją. Może my zorganizujmy wycieczkę do Izraela i my celujmy do nich z kałachów. Jak się boją to niech sobie załatwią obstawę polskiej Policji,