•  

   @lord_z: Nie wiadomo. Widać wszystkie zawiłości przeszły z wykopu na Diskorda więc się nigdy nie dowiemy.

   I tak się kończy kolejna "gra dal Wykopowiczów" ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @FlaszGordon: to że ty nie wiesz nie znaczy że "nie wiadomo" i "nigdy się nie dowiemy".

   @lord_z: w skrócie: @JezdziecApokalipsy chciał odbudować RiGCz i zrobił to z pomocą swoich multikont (oficialnie było podanych coś koło 7), admin się dowiedział, spadł z rowerka, RiGCz zdelegalizowany, a jezdziec miał też tutaj kilka multi to i na mirko dostał perma.

   link do jednego ze screenów

  •  

   @Naiken: Nie tylko ja nie wiem... np: jak by OP wiedział to by nie pytał.

   Z swojej strony z kolei wiem, że diskord bodaj miał być pomocą (czy coś) w zabawie na stronie mirkouniverse.pl jednak widać wszystko przeszło właśnie tam.
   Szczerze nie chce mi się logować na jakimś kanale by znać zawiłości tego co się dzieje na stronie gdy. To jest nie logiczne.

   To tak jak byś grając w Wiedźmina dostawał questy z pomocą TeamSpika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Niby wszystko powinno być w jednym miejscu a nie jest.

   Efekt masz taki, że masz stronę gry na której "grasz" (czyli raz na ruski rok oddasz głos w głosowaniu) masz diskorda na którym nie wiadomo co się dzieje jak nie masz konta i masz wykop na którym ląduje spam pseudo reklamowy zachęcający do dołączenia do fikcyjnych partii jednocześnie taki z którego nic nie wynika i nie wiadomo o co chodzi.

   Chaos w pigułce.

  •  

   @FlaszGordon: No nie, właśnie lepiej jest przez discorda. Dużo ciekawiej, ludzie mają wpływ dając poprawki i propozycje. Jak ktoś nie jest na disco to nie powinien móc głosować. Ewentualnie randomy tylko na partie powinny móc głosować i potem partie tymi głosami zarządzać.

   +: Nala_Alan_w, b....1
  •  

   @SzlachcicPolny: No to w sumie czekam na wykop "DiscordUniverce gra dla urzytkowników discorda". No i bawcie się dobrze ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @FlaszGordon: w sumie racja, discord miał być dodatkiem, a stał się nieodzowną częścią gry. Ale też w między czasie zmieniły się trochę założenia gry i większą rolę zaczęły pełnić partie polityczne z możliwością dodawania własnych projektów. A jak to się rozwinie (i kiedy upadnie) to nie wiadomo.

   +: Draakul, a..._ +1 inny
  •  

   @SzlachcicPolny: i gra straciłaby wtedy cały swój pierwotny sens

  •  

   Nie wiadomo. Widać wszystkie zawiłości przeszły z wykopu na Diskorda więc się nigdy nie dowiemy.

   I tak się kończy kolejna "gra dal Wykopowiczów" ¯_(ツ)_/¯

   Powtarzam to setny raz: każdy bawi się w takim zakresie jaki mu odpowiada: jeden może siedzieć cały dzień na discordzie dyskutując z innymi o "zawiłościach", ktoś inny może sobie siąść rano na kibelku z fajeczką i odklikać ankiety. Mirkouniverse od samego początku miało takie założenie i pod tym względem nic się nie zmieniło.

   To, że nie ma części informacji na stronie wynika z prostego powodu: projekt istnieje tydzień. W tym czasie powstało już kilkanaście partii, przewinęło się ponad 1600 osób przez naszego discorda - a ja - nie rozdwoję się i nie zapewnię wszystkim pieniężnej zabawy 24/7 wrzucając ankiety co godzinę, aktualizując w międzyczasie stronę o wszystkie rzeczy z discorda... bo to fizycznie niemożliwe.

   Daj nam czas i nie panikuj, a jak Ci się nie podoba no to cóż... dziękuję za opinię, do widzenia.

   A co do eventu Hawajska+ - to event śmieszek, który podsumował wybryki jednego z liderów i który nie miał żadnego wpływu na grę poza tym, że zbanował permanentnie jeden z projektów.
   @FlaszGordon:

   +: FlaszGordon, b....1
  •  

   @lord_z: jeden śmieszek sobie śmieszkował zakładając RIGCz, potem zaczął robić burdę że niby miał szpiegów, a chciał po prostu pousuwać paru graczy z partii. Gdy sprawa wyszła na jaw, ludzie zaczęli uciekać i partia poszła w piach. W międzyczasie koleś utworzył partię Czwarta Rzesza Niemiecka, która nie istniała więcej niż parę godzin. A na koniec chłopina ponownie założył RIGCz, który znowu został skasowany bo wyszło na to że wszyscy członkowie partii to jego multikonta. Tym "liderem" był UpadłySzczur vel jakiś tam Jeździec, miał też parę multikont na Vypoku.
   @FlaszGordon: ja nawet za bardzo nie gram, a zawsze można pogadać o gaciach Maryny na tym czacie. Takie lepsze Mirko.

   Ogólnie @2phonepiotrus jak sądzę, chciał zrobić zwykłą grę ankietową, ludzie zaczęli grać i spodziewają się jakieś MMORPG z podbijaniem planet, sojuszami itp.

  •  

   @SzlachcicPolny: No to w sumie czekam na wykop "DiscordUniverce gra dla urzytkowników discorda". No i bawcie się dobrze ¯_(ツ)_/¯

   @FlaszGordon: Dokładnie. Tylko literówki bym poprawił i wszystko git. Pomysł pierwotnie był fajny ale realizacja słaba i nie można winić autora bo na pewno ma dobre chęci tylko czasu mu brakuje i jeszcze robi to za darmo...

   +: a..._, FlaszGordon
  •  

   @Naiken ten screen nic nie mówi, tym bardziej, że konto witner, oraz JohnnyHS dalej stoją mimo zgłoszeń. @CherryJerry ma w skrócie rację, a drugi RiGCz powstał z multikont z powodu bezpodstawnego bana za kombinowanie. Nie ma co się dalej obrzucać gównem, jak i tak tylko 3 osoby wiedzą do końca jaka była prawda.

  •  

   @Haescethaescetescet: Mnie tylko zastanawia - po co? Po co komuś się chce bawić w takie sprawy? :rat:

  •  

   @CherryJerry partia nie była tym czym pierwotnie była, stała się masówką, przez system demokratyczny większość miała odmienne poglądy od programu partii, więc były spory w partii, a tak btw. To za dużo czasu mają ci co t siedzą 24/7 ))¯_(ツ)_/¯