Wpis z mikrobloga

@TomaK_
Jak najbardziej, nawet ostatnio śledztwo przeprowadziłem, w którym okazało się, że udziałowcy w e-glamour, a właściciele elnino mają oddziały na całym świecie - Czechy, Polska, Włochy, USA :D
E-glamour należy do Polaka, przy udziale Czechów.
@wamaga
Wystarczy KRSy poprzeglądać.
Bo e-glamour jest zarejestrowane w Polsce, a elnino w Czechach dlatego ma czeski NIP.
Przejrzyj sobie regulamin e-glamour i elnino, a zobaczysz, że są identyczne oprócz danych. Nawet magazyny mają w tym samym miejscu - przypadek?
Sklepy mają pozarejestrowane w przeróżnych krajach, jak powyżej napisałem.
Jeśli elnino i e-glamour z których korzystam ja i tysiące innych osób nie jest legitne, to nie ma legitnych perfumerii internetowych w ogóle.
Przejrzyj sobie regulamin e-glamour i elnino, a zobaczysz, że są identyczne oprócz danych. Nawet magazyny mają w tym samym miejscu - przypadek?


@dradziak:
To nadal nie jest dowodem że są związani w jakikolwiek sposób.
Przykładowo jeśli ja i moja dziewczyna robilibyśmy swoje sklepy internetowe, to oboje zamieścilibyśmy takie same regulaminy (bo po co pisać dwa razy?). Mielibyśmy też ten sam adres wykonywania działalności. Nie świadczyłoby to o jakimkolwiek połączeniu między naszymi
@wamaga
Proszę sprawdzić odpis w KRS e-glamour i wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane, potem porównać do KRS elnino i skonfrontować występowanie tych samych Panów - Ondrej Barina i Polivka Lubos.
Nie napisałem, że na podstawie regulaminu można to sprawdzić, a jedynie jest to jeden z elementów który to w jakiś sposób potwierdza.
Dziwnym by było, gdybyś zwroty z dwóch różnych firm, wysyłał na ten sam adres.
No chyba, że są jednak powiązane, bo
@TomaK_
Kourosa albo się nienawidzi, albo kocha, a Angel to klasyka i nie powinieneś z nim mieć większych problemów :D
Ja doceniam Kourosa za specyficzną kompozycje, ale na mnie pachnie jak kibel, więc raczej go nie będę używał nigdy xD
Już Body Kouros jest na mnie lepszy, ale to też pachnie na mnie jak apteka :D