Wpis z mikrobloga

Nie palcie tego #glo .
Zastanawialiscie sie dlaczego po otworzeniu paczki jest napis NIE ZAPALAJ oraz czemu nie ma banderoli?

Poczuwajac sie do odpowiedzialnosci jednej z najwazniejszych cech naszego narodu "nikt nie bedzie mi mowil co mam robic" rozprulem wklad i podpalilem.

Wniosek: to gowno to nasaczony papier smakiem tytoniu z domieszka nikotyny. Smierdzi i gryzie jak papier toaletowy, a w dodatku mija sie z tym co napisane jest na ich stronie "Zaprojektowane dla glo™ wkłady tytoniowe neo™, zawierają specjalną mieszankę wyselekcjonowanego tytoniu przeznaczoną wyłącznie do..."

#iqos #przestroga #csiwykop

http://www.portalspozywczy.pl/alkohole-uzywki/wiadomosci/british-american-tobacco-polska-wprowadza-na-rynek-glo-innowacyjna-technologie-podgrzewania-tytoniu,163617.html
  • 11
@Waspin: Ja to widzę tak, że chcą wyciągnąć forsę od palaczy, którzy jak pewnie sądzą - są na skraju - i dlatego decydują się na tę ich gównianą maszynkę za trzy paki. Ci palacze i tak zdechną. A tak można chociaż wyciągnąć trochę więcej piniendzy.
Palą się niby te filtry, które dowalają ostro toksyn. Ale są zrobione z mąki kukurydzianej? W normalnym papierosie to się nazywa "pomarańczowa strefa dla szefa" chyba.
@KenAdamsBong: Niby nic, ale podobno użytkownicy potrafią to przypalić pomimo tego, że filtr nie ma bezpośredniego kontaktu z "podgrzewaczem" i wtedy dopiero są jakieś negatywne efekty.

The study found that the heat was intense enough to melt the film even though it was not in direct contact with the heating element.


Twórcy tej maszynki twierdzą, że podczas normalnego użytkowania coś takiego nie powinno mieć miejsca. Ale może podgrzewacz jest jednak za
@losux2012: Ja wiem, że to stary post ale co za gówno zapostowałeśXD akurat neo (czyli wkłady do glo) zawierają normalny tytoń, w dodatku dobrej jakości, być może i Cię drapie, tylko, że one mają trochę więcej nikotyny od zwykłego szluga, więc to może być przyczyna. I szczerze wątpię, żeby ktokolwiek palił to, bo jest „zdrowsze”, jest po prostu tańsze, nie śmierdzi, łatwiej się to pali. Nie wiem na #!$%@? pisać bzdury,
laura834 - @losux2012: Ja wiem, że to stary post ale co za gówno zapostowałeśXD akura...

źródło: comment_1615538341TlLJoG0krwaDGqe5oEQCDk.jpg

Pobierz