Wpis z mikrobloga

Kamil 22 Katowice

Zgłoszenie nr 358 z dnia 2018-10-28 16:30:08

Imię: Kamil
Wiek: 22
Miejscowość: Katowice
Kim jestem?
Punktualny, ciekawy świata, trafiający na złe kobiety. To w skrócie co mogę o sobie powiedzieć. Chętnie rozszerzam swoje horyzonty gdy tylko jest taka możliwość a na codzień raczej nie zwrócisz na mnie uwagi.

Wygląd
Ciężko opisać siebie - 177 wzrostu, 85kg, obiecałem wziąć się za siebie i to uskuteczniam. Styl raczej luźny, odbiegający od dzisiejszych norm.

Zainteresowania
Od jakiegoś czasu z tym ciężko.
Staram się w wolnym czasie dłubać przy aucie, a tak to praca delegacyjna zabija w dużej mierze czas który mógłbym spożytkować na zainteresowania.

Czego oczekuję?
Oczekuje osoby, płci przeciwnej, która szuka swojego miejsca na świecie i być może znajdziemy je u swego boku

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień to każdy następny.
Oglądanie filmów z przekąską czy wspólny spacer, wypicie dobrej kawy w lokalu, możliwości jest dużo a czasu jeszcze więcej.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - cywilny, dlaczego nie? Kościelny - wspaniały dzień zapamiętany na długo (prawdopodobnie) aczkolwiek odpycha mnie ta szopka... Dzieci jak najbardziej. Na pewno nie jedno bo wiem po sobie jakie to słabe.
Używki - tytoń mój wróg, alkohol okazyjnie - czasem otwiera więcej niż by się człowiek spodziewał...

Dołożę wszelkich starań, żeby było dobrze. A tymczasem znikam..

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykatowice < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Kamil 22 Katowice

Zgłoszenie nr 358 z dnia 2018-10-28 16:30:08

Imi...
źródło: comment_nNY2lQNOsMAMqy3nxmngTZL2qE890OED.jpg