Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki nie do konca zadowolone z #seks ze swoja #rozowypasek naprawde bardzo polecam namowic rozowa zeby przes #seksy sobie zajarala
moja rozowa jest taka dosc niemrawa w te klocki, inicjatywa raczej mala, lubi seks ale potrzeby ma male, potrzeby urozmaicenia tez niewielkie

byla tez wielka przeciwniczka trawki, ale jakos, nie wiem jak, w koncu zapalila
i strasznie jej sie spodobalo, nawet glupi prysznic daje jej duzo wiecej odczuc a seks to juz w ogole jest o kilka poziomow lepszy
i ja z tego korzystam i ona duzo bardzej zadowolona
wczesniej owszem, lubila seks, ale po orgazmie to raczej wolala juz skonczyc i zasnac (dzieci, praca, malo czasu itp a wysypiac sie trzeba)
teraz po jednym ma dalej ochote na drugi, po drugim na trzeci i nagle ta strefa zycia stala sie o wiele bardziej interesujaca a zyjemy juz razem dlugo, wiecej niz niektore mirki zyja:)

nie namawiam jednak do wpadniecia w nalog, rozowa nie pali co dzien, nawet nie raz na tydzien, okazjonalnie
kochamy sie tez bez trawki, to jest oczywiste, ale nawet wtedy jest lepiej niz bylo kiedys, tak jakby niektore hamulce puscily

tak wiec nie wiem czy to #popularnaopinia czy #niepopularnaopinia, nie wiem czy kazdmeu pomoze czy nie, ale po prostu czasem widac tu #niebieskiepaski narzekajace na swoje rozowe ze klody itp, to mozna sprobowac to zmienic
u nas zadzialalo (alkohol tez wczesniej dzialal, ale nawet nie w polowie tak jak trawka)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania pamiętam jak na początku związku z różową (aktualnie żona) eksperymentowaliśmy i zrobiliśmy to co OP. Było świetnie. Powtórzyliśmy to kilka razy. Było jeszcze lepiej! Ależ było wielkie zdziwienie, gdy pewnego razu okazało się że guma pękła i jechaliśmy bez zabezpieczenia :D
Byliśmy tak skopceni, że z esktazy płynnie przeszliśmy do paranoji XD