Wpis z mikrobloga

#apple #macbook #macos
Byłem w pracy i przegapiłem konferencje appla. Jestem zainteresowany MacBookiem i miałem nadzieje, ze będzie w spoko cenie i tak dalej.. Ale wykop płonie na tym tagu. O co chodzi? Nie warto kupować MacBooka air z 2018? Czy jednak kupić tego z 2017 za mniejsza cenę (niby 3.600 w cortland). Niech ktoś wyjaśni co się odwaliło.
  • 16
@SADhonda: Sporo osób liczyło na tańszego MacBooka Air. Wyszedł MBP bez touchbara w przebraniu bo pewnie słabo się sprzedawał. Apple nadal nie ma tańszego laptopa jakim był Air.
@SADhonda: kupiłem dwa tygodnie temu macbooka air, mój pierwszy komputer apple i jestem bardzo zadowolony, być może dlatego ze nie mam porównania do retiny i nie wiem do tracę. Niemniej, niczego mu nie brakuje, działa bardzo płynnie, w niczym nie odstaje od mojego PC, w którym podzespoły są znacznie mocniejsze.
@SADhonda: moim zdaniem nie warto jesli chodzi o cena jakosc :P
stare macbooki (2017) maja badz co badz brzydkie ekrany, ogromne ramki i procki tez dosyc slabe
Nowe nie oferuja rozsandych portow, o ile podzespoly sa juz lepsze, to nadal jest to bieda, zwazywszy na to ile kosztuja (macbook pro jest o 500 zl drozszy od podstawowego macbooka air)

Sam bedac fanem apple w tym roku przy wymianie sprzetu z bolem