Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem totalnie popierd%^#@4.

Znam się z moją dziewczyną 4 lata. 2,5 jesteśmy razem. Układa nam się nieźle. Wynajmujemy mieszkanie, oboje studiujemy dorywczo pracujemy. Nigdy nie miałem przy niej motyli w brzuchu. Nie uprawialiśmy seksu, oboje czekamy do ślubu. Jestem szczęśliwy, świetnie uzupełniamy się w domowych obowiązkach, ja piorę, prasuje ona świetnie gotuje.

Jest pewna osoba która siedzi mi w głowie. To była koleżanka, przyjaciółka choć nigdy nie dziewczyna. Gadaliśmy non stop od 1 gimnazjum do 3 liceum. Potem jakoś się urwało, ale gdy się spotkamy... nie możemy przestać gadać, uśmiechamy się do siebie, po prostu to wszystko klei się jak nigdy. Możemy rozmawiać na każdy temat, w kościele, na ulicy, w parku. Jak tylko ją widzę, czuje przepływające endorfiny, po prostu serce bije szybciej, a tchawica cholernie się zaciska.

Mirki, Mirabelki, co robić kuźwa.

#seks #zwiazki #rozowepaski #przegryw #wygryw #niebieskiepaski #zycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Co robić?

  • Zerwać z obecną 18.0% (253)
  • Zerwać, następnie podbijać do innej 21.5% (301)
  • Zapytaj najpierw tej 2, czy są szanse 60.5% (849)

Oddanych głosów: 1403

  • 105
@Kwasnytoja: wszystko można, ale to też grzech.

wyśmiewaczy cudzych poglądów.


@southlander: wyśmiewamy hipokryzję i wybiórczość. zresztą widać do czego go doprowadziły te wspaniałe poglądy. zamiast myśleć o swojej dziewczynie to ma inną w głowie XD

@Spajkodron3000: no jak dla mnie to oni i tak żyją jak mąż z żoną, tylko bez współżycia, więc debilizm totalny.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem Mirek, po co Ty tkwisz a związku w którym nie czujesz "motylków" i się po ludzku nie klei. Obowiązki domowe to nie podstawa dla trwałego związku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Twoim miejscu zerwałabym i próbowała u tej drugiej, ale bez uprzedniego orientowania się czy są szanse bo to trochę takie ujowe zagranie, być z kimś i się jednocześnie orientować czy inna osoba by