Wpis z mikrobloga

@Kempes:

2018 - 128 przypadków jak na razie
2017 - 63
2016 - 133

Czyli normalna sinusoida jak zawsze. No może z wyjątkiem 1998 r gdzie było 2255 przypadków i nie było antyszczepionkowców...

Liczba zgonów od 1998 - zero (w 1998 zmarła 33 letnia kobieta - brak ruchów antyszczepionkowych i duża wyszczepialność).
@Kempes dzisiaj hasłem dnia jest uwaga uwaga - mała odra. Znalazł na stronie mamotoja.pl i zasrał tym każdy wykop o odrze. Nie śmiej się z człowieka, to agent bigpharmy który dba o to, żeby nikt proepidemików nie potraktował poważnie. Już napisałem do swojej centrali żeby dali mu podwyżkę. Tylko nie byłem pewien czy pisać do Glaxo czy Pfizera.
@Strahl: No wyśmiewam to pieszczotliwe określenie na odre poszczepienną, którą diagnozowano już w 1969 roku:

Część dzieci szczepionych ma duże reakcje poszczepienne, najczęściej w postaci wzrostu ciepłoty i krótkotrwałej wysypki, imitującej lekki przebieg odry. Dlatego poglądy na celowość powszechnego stosowania szczepień przeciwodrowych są rozbieżne. Większość pediatrów jest zdania, że szczepić wszystkie dzieci należy w tych krajach, w których przebieg odry jest ciężki. Dość rozpowszechniony jest również pogląd, że szczepienie jest wskazane
@Kempes: Ale bym teraz gnił, jakby rząd powiedział

Jak nieszczepione to płacicie:

1. Karę 5-10k za bycie debilami, chyba że dostarczycie do weryfikacji dokumenty poświadczające konieczność zwolnienia/przesunięcia szczepienia.

2. Jeśli nie ma w.w. papierów, to jeszcze pokrywacie koszty leczenia swoich gówniaków i osób które się od nich zaraziły (a to akurat łatwo potwierdzić).

3. Kuratora do nadzoru czy wasza patologia się nie pogłębia i czy nie planujecie się stać gwiazdami telewizji
@cclegane żeby znaleźć większość pediatrów musiałeś jak każdy proepidemik cofnąć się 50 lat w czasie do czasów nieprzebadanych szczepień. Ale przynajmniej miałeś tyle rigczu żeby od razu napisać datę wydania, chociaż zdaje sobie sprawę, że ty zabytkowosc tej książki uważasz za atut. XD