Wpis z mikrobloga

Mam 5 par po dwóch dniach na #tinder. Dawałem wszystkie w prawo. Żadna z tych pięciu nie odpisuje. Wszystkie mają podpięte konta na instagramie, a jedna dodatkowo podała snapchat. Dostałem like tylko od atencjuszek, które są na tinderze tylko po to, żeby zdobyć atencję na instagramie...

Z moim ryjem nie ma dla mnie ratunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #zwiazki #badoo #seks
  • 24
@crazykokos: myślisz że różowe dają w prawo profile gdzie nie widać ryja? Wiem że tak jest jeśli na zdjęciu jest widoczne bogactwo/muskulatura a co jak Mirek nie ma ani jednego ani drugiego ani tym bardziej nie chce materialistki?
@Januszer nie trzeba mnie zabawiać. Tylko każdy zadaje takie same pytania, co drugiemu chodzi o seks. Chodziło mi o to, z ten tinder jest nudny. Schematyczny.
Najlepiej skopiować sobie do notatnika kilka odpowiedzi i tylko wklejać
@crazykokos: to że co drugiemu chodzi o seks wcale mnie nie dziwi. Podobnie jak to że jest schematyczny, o co można pytać na początku rozmowy? Wiadomo o podstawowe rzeczy, trzeba się poznać. Was to nudzi bo orbiterów są setki którzy chcieliby z wami być, u nas sytuacja wyglada całkowicie odmiennie.
@Januszer ja wole normalnie porozmawiać, co robisz, co słychsc, jak tam dzień minął i takie rzeczy typu skąd jesteś itd. same podczas rozmowy wyjdą.
Skąd jesteś?
Co z różnica? Idiotyczne pytanie i strata czasu
@crazykokos: w takim razie w jaki sposób powinno zaczynać się rozmowę? Bo ja nigdy nie pytam co tam co robisz itp tylko nawiązuje jakoś do opisu/zdjęcia/jej hobby a często nie dostaje wcale odpowiedzi albo rozmowa kończy się po jednej lub dwóch wiadomościach.
Co do pytania skąd jesteś jestem w stanie to zrozumieć bo ja np nie chciałbym pakować się w związek na odległość.
@Januszer no ale ja szukam osób 5km ode mnie, czyli wawa. Co mnie obchodzi, że typ pochodzi z Radomia, Wrocławia czy Lublina. Mieszka i pracuje w Wawie, nie interesuje mnie gdzie jeździ na święta. No ja lubię po prostu porozmawiać, jak z kolegą. Jak gadasz z koleżankami? Jak Ci dzień minął potem Ty opowiedz jakaś sytuacje, która Ci się przytrafiła, jakoś nawiąż nic porozumienia. Jak laska napisze, że właśnie słucha muzyki to