Wpis z mikrobloga

Widzę że @qrnx i @Strahl donoszą już któryś raz na mnie więc się ustosunkuje tym razem.

1. W chamstwie i agresji @qrnx przewyższa mnie przynajmniej 2 krotnie - wystarczy prześledzić jego posty, nie tylko w moim kierunku, ale w kierunku każdego kto podważa jego opinię na jakiś temat np. systemu szczepień w PL.
2. Nigdy nie udzielałem porad medycznych jak twierdzi @Strahl i jest to zwykłe pomówienie. Napisanie "ja bym się dla pewności skonsultował z onkologiem" to nie jest porada medyczna.
3. Teksty o krwi na rękach rozpoczął @nontepeto [Tutaj](https://www.wykop.pl/wpis/36378145/#!$%@?-co-za-dzban-antyszczepionkowcy-sczepienia-ra/#comment-127921563).

DW @Moderacja

#mtm #moderacjacontent
  • 2
Aczkolwiek muszę przyznać że @nontepeto raczej trzyma minimalny poziom, nie łazi za mną i nie donosi (lub o tym nie wiem). Tylko raz czy dwa a może i trzy doznał prawdziwej implozji ale nie będę tu umieszczał żadnych screnów (poza tym jednym z krwią) bo ja też święty nie zawsze byłem :) Postaram się uprawiać więcej jogi i tai-chi aby mój skill dyskusji ciągle rósł.