Wpis z mikrobloga

Jako, że nowe iPhony drogie w ch?#!j szukam alternatywy z androidem.
Na czy mi zależy:
- bezramkowiec lub blisko
- płatności (wszyscy producenci wspierają płatności zbliżeniowe?)
- normalne odblokowanie - czytnik z tyłu/boku odpada
- wydajność na poziomie czołówki
- wsparcie/aktualizacje przynajmniej przez 1-2 lata

Najlepiej gdybym się zmieścił w budżecie 2500zł. Dużo wyższa kwota odpada - bo wtedy z niewielką dopłatą mogę kupić Xa.

#ios #android
  • 20
Oneplus 6T


@Mike-Wazowski:
@piotrek-ry:

tak to chyba jedyny model który widziałem i rozważałem już wcześniej.
Najbardziej mi tam brakuje ładowania indukcyjnego. Reszta jest bardzo ok.
Jestem ciekawy jak sprawdza się czytnik w ekranie. Niedługo pewnie będą dostepne testy (o ile już nie są).
Nie ma też wodoszczelności, ale to jestem w stanie zaakceptować.
Mam nadzieję że będzie gdzieś w sklepach do wypróbowania, bo w ciemno nigdy nie zdecyduję się zamówić.
@dobry_wykopek 2/10 bo odpisałem bolszewikowi, który sam nie wie czego chce i nie ma żadnego pojęcia o rynku smartfonów, a ekrany chodzi oglądać do euro rtv żeby w sztucznym świetle się im przyglądać w sztucznym świetle sklepu. Amoled istnieje 100 lat i żadna seria S nie miała lepszego wyswietlacza od serii G, bo #!$%@? jaskrawymi barwami to nie jest dana techniczna tylko cecha co najwyżej dobrego wyświetlacza amoled
@dobry_wykopek Aż musiałem zerknąć na twój profil i wszystko stało się jasne. Retina albo bez retiny wyświetlacze na poziomie LG G4, ale nie poparta niczym opinia eksperta w zakresie wyświetlaczy jest. Popracuj trochę, zainteresuj się, porównaj kilka modeli w użytkowaniu, a nie katujesz jeden i zmiana telefonu dla Ciebie to prestiż raz na parę lat to będziesz miał jakąś wiedzę, a póki co to możesz bąka z dupy wyssać
@dobry_wykopek: co do czytnika to podobno jest trochę wolniejszy niż te z tyłu ale i tak szybki. Ale jest jedna wada: ekran w miejscu czytnika rozjaśnia się na maksa po przyłożeniu palca, co może przeszkadzać w nocy. Pierwsze testy już są. @Pirzu pewnie zrobi polską recenzję ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mike-Wazowski: To nie jest wada, rozjaśnia się na chwilę a zakrywe to palec, nie wiem czemu to wada dla niektórych xD tak działa ta technologia. Będę robić recke

@dobry_wykopek: OnePlus 6t, oneplusy to dlam nie "iphoney wśród androidów" choć sam nie wiem, czy nie wolę oneplus 6 (kluczowa jest dioda powiadomień której 6t nie ma). Kupisz OnePlusa - będziesz na pewno zadowlony, gwarantuję:)