Wpis z mikrobloga

Poszedłem do perfumerii, wybrałem parę zapachów polecanych w recenzjach, spsikałem karteczki, poczekałem 2 dni, przetestowałem na sobie, na koniec wybrałem.. i mi się przypomniało że przecież idzie zima, a ja obracałem się w stricte letnich perfumach.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy możecie mi polecić coś na zimę? Myślałem na Encre Noire, ale to dosyć popularny zapach z tego co czytam. Może coś bardziej niszowego?

#perfumy
  • 17
Myślałem również nad Versace Eros, ale niektórzy tutaj odradzali, oraz nad Dolce&Gabanna The One.

Wspomnę że totalnie nie mam doświadczenia w takich cięższych perfumach, zawsze miałem zapachy w stylu Acqua Di Gio czy HB Bottled
@Abiz: możliwe, że ogolnie Versace ostatnio lipę daje z perfumami, bo u mnie podobnie. Chyba poprzez stwierdzenie, przez producenta, że to zapach wieczorowy mieli na myśli wyjście wieczorem z psem, bo tyle to czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie, idę dzisiaj jeszcze do Zary powąchać 9.0 bo to podobno udany klon Valentino Uomo
idę dzisiaj jeszcze do Zary powąchać 9.0 bo to podobno udany klon Valentino Uomo


@Dorhak: 8.0 albo 9.0 nie pamietam który, pachnie mi podobnie do Prada Luna Rossa Extreme, ale bez lawendy - w każdym razie kupiłem oba w zestawie bo warte swojej ceny
@Abiz: popularny to jest invictus, to że EN jest ceniony na forach nie zmienia faktu, że i tak na jedną sprzedaną flaszkę przypada pewnie z dwadzieścia hugo bossów - szansa na to, że jakiś random będzie nim pachnieć wciąż jest bliska zeru.