Wpis z mikrobloga

Pytanie do kumatych ekspertów #orange
Interesuje mnie "Internet Mobilny Optymalny" 50 GB miesięcznie za 39,99 zł. Mam ofertę Love, więc automatycznie dostałbym zniżkę 20 zł miesięcznie, czyli płaciłbym 19,99 zł miesięcznie za 50 GB. W cenniku oferty jest napisane, że za 10 zł miesięcznie mogę mieć nielimitowane pobieranie danych z prędkością do 5 Mb/s. I teraz mała ciekawostka i pytanie: kiedyś miałem Internet Domowy LTE. Był tam pakiet dostępny w strefie domowej ale był też pakiet dostępny poza strefą domową. Okazało się, że ten pakiet dostępny poza strefą domową był współdzielony na wszystkie moje telefony komórkowe. Czy tutaj będzie podobnie? Czy jak wezmę Internet Mobilny Optymalny, to te 50 GB będzie współdzielone na wszystkie moje numery komórkowe? Czy te 5 Mb/s bez limitu danych też będzie współdzielone na wszystkie moje numery komórkowe?
@OrangeEkspert
Pobierz dziobnij2 - Pytanie do kumatych ekspertów #orange 
Interesuje mnie "Internet Mobilny...
źródło: comment_7kYyyZzy7x8embdRSJhWj4jnepNheOy5.jpg
  • 3
@dziobnij2: Ja mam Orange Love + Internet mobilny 50 GB. Na początku w przypadku telefonów jest tak, że pakiet zabierany jest z karty telefonu, po zakończeniu brany jest z pakietu 50 GB, więc przy kilku telefonach będzie podobnie.
@dziobnij2 Pakiet 50GB będzie współdzielony z numerami komórkowymi, jakie posiadasz na swoim koncie. Usługa Bez limitu danych do 5 Mb/s będzie działała tylko na usłudze internetu mobilnego, nie jest ona współdzielona z innymi numerami na koncie.