Wpis z mikrobloga

kilka wniosków po komisji:
- tusk to za wysoka liga dla polityków w polsce. jeżeli wasermanka myslała, że go zagnie, to chyba ją lekko porypało
- kosmisja komisją, ale ludzie, którzy stracili kase jej nie odzyskają. nawet jeśli wsadzą wszystkich winnych, ale ci ludzie tej kasy nie zobaczą.
- dlaczego np nie ma komisji sejmowej dotyczącej skoków stefczyka? tu rozumiem rząd nie widzi żadnych problemów?
- pisiaki nadal prowadzą kampanię wyborczą. wasermanka grała na publiczkę ("38 milionowy kraj"). sorry... ale z jej #!$%@? wynika, że wszyscy bez wyjątku inwestowali kase z amber gold.
- za dużo emocji, za mało faktów. dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie go zapraszali. ja rozumiem, że celowo zmieniali daty pod niego, co by go lekko rozproszyć, ale to tylko świadczy o tym, że pisiaki na serio mają posrane w głowach.

#ambergold #polityka
  • 17
@Pangia: możliwe. natomiast odnoszę wrażenie, że powstające komisje śledcze co 4 lata zajmują się tylko i wyłącznie sprawami, gdzie poprzednie rządy maczały palce. tym samym, dla mnie komisja z wasermanówną na czele jest kompletnie debilna. po prostu promowanie kolejnych pisiaków, którzy medialnie świetnie się bawią, natomiast pokrzywdzeni nadal zostają z niczym.
@Gregua: chciałem podobnie odpowiedzieć ale... Tusk nie jest jakimś mega kotem. Tyle, że repra PISu to jest jakiś festiwal intelektualnej przeciętności. To jest świadectwo ich mocy, ich zaplecza, siły stanowienia prawa czy wyznaczania kierunków rozwojju. PIS = NIC, Intelektualnie nic, wzór na suwerena #!$%@?
@dariot: SKOK jako instytucja była w III RP stworzona przez Grzegorza Biereckiego, SKOK Stefczyka to natomiast kasy powiązane bezpośrednio z jego środowiskiem, które m.in. finansowały jego kampanię do sejmu.
@Gregua: nie w tym rzecz. pamiętaj, że on od jakiegoś czasu przebywa w towarzystwie polityków z całej europy... więc nauczyły się tego i owego. nasi politycy siedzą w swoim bagnie i uważają, że tak się robi politykę. dlatego też wczoraj na komisji emocje wzięły górą i wasermanka chciała kilkukrotnie dogryźć tuskowi, a wyszedł z tego mega kabaret. on takie pokazówki już zaliczył i wie, jak w takich okolicznościach się zachowywać. ona
@Pangia: ja tak samo... to jest nic innego jak promowanie kolejnych politycznych przydupasów, którzy krzycząc najgłosniej, dostają się do sejmu (lub nie) na kolejnych wyborach. natomiast poza wywaleniem na to kasy, nic z tego nie ma konkretnego.