Wpis z mikrobloga

@krystian-golonka: Swoją drogą jak ktoś zna jakichś streamerów od gwinta albo, jeszcze lepiej wrzucali filmy na YT to byłbym wdzięczny. Oglądałem Repelmera i Pasaka ale mają #!$%@? na nowego gwinta, Crokeyz nic nie wrzuca na yt z wyjątkiem wojen krwi a Swim i Mogwai mnie #!$%@?ą swoim głosem.
@krystian-golonka: to uczucie gdy streamujesz od poniedziałku do niedzieli po 10h dziennie, ale rzadko kiedy ogląda cię więcej niż 150 osób i z reguły są to ludzie w wieku gimnazjalnym XD warto zostawić subskrypcje, by wziąć udział w turnieju rycerskim specjalnie dla tarczowników. zabawa jest przednia

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EissIckedouw: z polskich Azonh strimuje i wrzuca, KondzioPlayer (( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)Kappa( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)), z angielskich polecę Kingblacka vel KBT, na pewno OceanMuda (tylko strimy) Poopkin (strimy) i ofc naszego SadFury, ale
@daray89: O właśnie u OceanMuda też czasami byłem jak go Pasak restreamował i trochę dziwnie mi się go oglądało ze względu na te jego wstawki dźwiękowe, trochę nie mogłem się skoncentrować jak słyszałem jego głos a nie widziałem, żeby ruszał ustami. Ale tą resztę na pewno sprawdzę.