Wpis z mikrobloga

#caraudio Mam Mitsubishi Space Star 2001. Ostatnio zamontowałem radio Pioneer DEH-2100UB + jakiś subwoofer ze wzmacniaczem Mac Audio. W samochodzie są dwa głośniki 130mm i z tyłu 160mm. Na przodzie gdzieś pod plastikami podobno są wyprowadzone kable na syki przez poprzedniego właściciela - to muszę zweryfikować. Chciałbym teraz zmienić głośniki na lepsze, powiedzmy za 100 - 200 zł. Czytałem na forum, że w moim modelu powinny się zmieścić głośniki 160mm na przód po zastosowaniu jakichś dystansów. I teraz potrzebuję porady, wymyśliłem 2 warianty, nie wiem, które rozwiązanie będzie lepsze. Jest to mój pierwszy samochód. Może podsuniecie mi jakieś lepsze rozwiązanie?
Wariant 1: Wyłączyć w radiu tylnie głośniki lub odłączyć je, wymienić przednie na jakieś 160 + kupić syki
Wariant 2: Wyłączyć tylnie i kupić głośniki dwudróżne na przód 160 lub te normalne 130
  • 2
@frontendowiec: Podstawa to przednie drzwi, wygłuszone, zestaw odseparowany ze zwrotnicami, minimum 160-165, wysoko tonowe w kierunku słuchacza, najlepiej na słupku. dwu, trzy, stu drożne jak i tył to pedał i #!$%@?. jak są dobrze drzwi zrobione to nie raz ludzie rezygnują ze zagracenia sobie bagażnika skrzynią.