Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem stworzenie SuperLigi jest pomysłem potwornie żenującym. Potwierdza to że pomysłodawcy żyją w swoim świecie i tylko patrzeć jak ich pycha jebnie. Przecież ten pomysł narusza podstawowe zasady sportu - wprowadzenie reguły że ileś tam klubów ma zapewniony start w tej śmiesznej lidze niezależnie od zajmowanego miejsca, tak że nie obowiązują je awanse/spadki jest tak potwornie #!$%@?, że aż szkoda słów. Oby jak najszybciej prestiż tej ich gównoligi został sprowadzony do rangi turnieju towarzyskiego. Emocji w tym zero.

I nijak moim zdaniem tego nie można porównać do NBA - amerykanie mieli żelazny skład ligi od zawsze. Europejczycy są przyzwyczajeni do zupełnie czegoś innego.

#pilkanozna #mecz #ligamistrzow
Pobierz peetee - Moim zdaniem stworzenie SuperLigi jest pomysłem potwornie żenującym. Potwier...
źródło: comment_5unf1zdunQUshRejsgbf8G57GKe7bvPz.jpg
  • 6
@peetee: a może zbadali rynek i dostali informacje, że taką Superligą jeszcze bardziej się wzbogacą, czyli, że ludzie będą to oglądać, co mnie nie dziwiłoby. Skoro takie International Champions Cup chce KTOKOLWIEK oglądać, no to tym bardziej Superligę, oprawioną jakąś super otoczką, milionem ekspertów i tak dalej.

A taka UEFA, najpierw stopniowo idą na różne ustępstwa wobec tych wielkich, w Lidze Mistrzów grają drużyny, które mistrzostwa nie zdobyły od kilkunastu lat.
@peetee: Mi przeszkadza jedynie to, ze zmiana rozgrywek z pucharowej Lm na system ligowy zmieni troche podejscie do meczy i taktyke. Zaczna sie kankulacje, beda grali mecze na remis. Poza tym jestem na tak.
@peetee: przez rok, dwa to może być ciekawe, ale później zaczniemy rzygać od ilości tych "szlagierów"
ileż będzie można oglądać w kółko te same mecze? Nawet teraz w LM Real wiecznie gra z Bayernem i Juve, a Barca z City i PSG.
Dojdzie do tego, że mecze byle jakich drużyn w LM (zakładając, że LM zostanie ale będą tam takie nasze Legie trafiać) będą ciekawsze niż kolejny raz "wielkie starcie zblazowanych