Wpis z mikrobloga

Hej #modameska, w jakich sklepach robicie zakupy ale nie streetwear ale takie bardziej eleganckie?
Bo jakość ubrań i obługa klienta tych wszystkich sklepów jest mocno niepoważna.
Kupiłem kiedyś buty w pumie, rozpadła się wkładka po jednym noszeniu - reklamacje odrzucone, rzecznik konsumenta nie pomógł.
Kupiłem dwa płaszcze w sklepie royal collection - jeden pękł na szwie, drugi ma problem z wypadającymi nitkami. Odpadł guzik, co chwile jakaś nitka wystaje.
Kupiłem dwa swetry marki Lambert - skład niby dobry bo wełna, kaszmir i jedwab. Po jednym noszeniu na obu swetrach zaczęły pojawiać się takie kulki zrolowane jak po kilku latach noszenia.

Jedyne sklepy z których jestem zadowolony to poszetka.com (ale szalik niby 100% kaszmir ale trochę drapie) oraz peek and cloppenburg gdzie nigdy nie miałem problemu z niczym.

Jakie sklepy polecacie? Zastanawiam się czy nie byłoby najlepiej pójść do szewca i krawca i mieć porządne rzeczy i nosić je codziennie przez 10 lat

#ubierajsiezwykopem
  • 4
@dupaztrupa: te kulki sa normalne i nie jest to zaden znak niskiej jakosci. Jak zauwazyles, zawsze sie to pojawia po czasie i nic z tym nie mozna zrobic. Trzeba sweter ogoloc maszynka i rolka do ubran co jakis czas i tyle.

Co do sklepow, poczytaj o materialach i sposobach wyrobu to duzo Ci to powie, a pozniej bedziesz mogl latwiej rozpoznac co jest dobrej jakosci a co nie.

Ja kupuje czesto