Wpis z mikrobloga

Kochane wykopki.
Prośba o wykopefekt.

Dzisiaj, już po raz kolejny, użytkownik @monsterlog zaśmieca tagi #danielmagical i #patostreamy jakimś gównianym bezguściem muzycznym.

Ostatnim razem puścił po prostu gównianą szmirę, która była za słaba nawet na imprezy ludzi o złotych zębach, którym śmierdzi spod pach.

Ale tym razem, to co stworzył i zamieścił, tego już nawet nie jestem w stanie krytykować w sposób czytelny dla naszego gatunku. Jego ostatnie wydaliny muzyczne są tak plugawe, są tak dalece i nieprzyzwoicie niestosowne, że już sam nie wiem jak Wam mogę to przekazać czy opisać.

Chciałem wierzyć, że żyjemy w rzeczywistości wolnej od tego typu, anomalii... Ale to, co miałem okazję dzisiaj przez przypadek odtworzyć (3 s) tylko mnie utwierdza, że świat w którym żyjemy jest zly i nie zasługuje na dobro.

@Moderacja wykopu ma to w dupie. Do dzisiaj nie wyszli ze zboża.

A użytkownicy tagów #danielmagical i #patostreamy ? Co z Wami? Czemu nie reagujecie? I Wy ośmielacie nazywać się ludźmi? Bezdenna sromoto niezglaszajaca nygusa @monsterlog

#danielmagical #patostreamy
  • 12
@monsterlog: juz od pewnego czasu czytam Twoje wypociny i mam szczere wątpliwości co do Twojego poziomu edukacji. Jesteś analfabetą. Prawdopodobnie ma to negatywny wpływ na Twoje życie. Wpisy będę kontynuował, bo sprawiają mi przyjemność. Pozdrawiam Cię mój mały orzeszku.