Wpis z mikrobloga

  • 16
Słuchajcie, jak to jest? Czytam sobie wypok i nagle wszyscy strasznie potępiają szturmowców i Czarny Blok (znanych także jako "kilku idiotów"), którzy nie wiadomo skąd się pojawili i zepsuli taki piękny zeszłoroczny marsz, wstrętni rasiści. Pięknie. Serce rośnie.

No ale tak sobie przeglądam zdjęcia i moje oczy widzą coś takiego na oficjalnej platformie. Młodzież Wszechpolska to przecież współorganizatorzy tzw Marszu Niepodległości. No to jak to jest? To ten niedobry rasistowski margines ("speratysta rasowy" Pławski jest w zarządzie MN, co za pech), czy jednak organizatorzy, czy to hasło zdaniem uczestników jutrzejszej imprezy jakoś się bardzo różni jakościowo od "Białej Europy braterskich narodów" (poza językiem - nb, nie wiem, czemu Młodzież Wszechpolska ma transparent po angielsku, nie było komu przetłumaczyć?), czy co?

#polityka #marszniepodleglosci #bekaznarodowcow #rasizm #pytanie
źródło: comment_79ePQhRNFc1kTGMhnShVItBb82XPBdHf.jpg
  • 8
  • 0
@Andreth: zróbcie swój własny marsz na 100 tys osób przestań się czepiać ludzi. Skoro lgbt może urządzać parady równości to oni mogą sobie łazić po ulicach z tymi durnumi hasłami.
  • 0
@alphabeta: @Jebwleb: Tsk, tsk. Tradycyjne problemy z czytaniem. Chyba niepotrzebnie użyłam zdań zlożonych. Poprawiam się. Ja pytam, jaka jest różnica między transparentami Szturmu i Młodzieży Wszechpolskiej. Czemu to szturmowcy są tymi niedobrymi prowokatorami, a MW dobrymi patriotami?
  • 1
@Andreth: Jeśli nie widzisz różnicy poza tymi hasłami, to oznacza, że nie potrafisz sformułować żadnego zarzutu wobec jednego i drugiego. Hasło o europie może być traktowane jako postulat więc można się doszukiwać złych intencji. Hasło MW to opis rzeczywistości, można mu zarzuć jedynie brak wyszukanej wrażliwości. Niemniej, jako sympatyk Młodzieży Wszechpolskiej dziękuję za uwagę :)