Wpis z mikrobloga

D. 22 Warszawa

Zgłoszenie nr 405 z dnia 2018-11-11 01:19:51

Imię: D.
Wiek: 22
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Cześć! Kim jestem? Zawsze ciężko mi się streścić w kilku zdaniach, ale jestem studentem trzeciego roku informatyki. Uświadomiłem sobie, że to jednak nie to (nie chcę spędzić całego życia przed komputerem) i poszedłem dodatkowo na finanse (inb4 tu też przed komputerem) - to już jest na pewno bliżej, ale będę próbował jeszcze szczęścia w innych branżach, które jeszcze bardziej mnie kręcą i są związane z innymi moimi zainteresowaniami :) Mieszkam w Warszawie i przyznam, że zaczęła mi trochę doskwierać to, że mam dużo znajomych (właściwie na wiele narzekać pod względem towarzyskim nie mogę), ale brakuje mi kogoś bliższego, tej tzw. "drugiej połówki" - w moim otoczeniu jak widać nie sparowało mnie z nikim, więc "na przypał" próbuję tutaj, no cóż ;) Najchętniej poznałbym kogoś, kto podziela choć część moich zainteresowań (szczegóły poniżej)

Wygląd
Blondyn, trochę ponad 180 cm wzrostu. Często bywam na siłowni i trenuję sprinty, więc z tkanką tłuszczową raczej u mnie kiepsko ;) Noszę okulary, które podobno są fajne i każdy zawsze chce je przymierzyć :)

Zainteresowania
Interesuję się finansami, psychologią, piłką nożną (ale nie będę Cię nią męczyć, jeśli sama się nią nie interesujesz), geografią, dość sporo czytam, lubię filmy wprawiające mnie w głęboką zadumę, albo nostalgię. Uwielbiam muzykę, jej słuchanie od zawsze sprawia mi ogromną przyjemność, słucham sporo rocka, trochę muzyki popularnej (ale tej fajniejszej :P), trochę elektronicznej, ale nie braknie też czegoś spokojniejszego, wliczając w to muzykę klasyczną. Gatunek muzyki właściwie nie odgrywa u mnie roli. Mój SPotify jest często przegrzany z przepracowania ;) I w ogóle chyba staję się powoli audiofilem... Poza tym bardzo lubię tańczyć i śpiewać! Byłem nawet kiedyś w chórze. Czasem lubię uciec na łonie natury, stąd też moja miłość do gór i wędrówek. Sporo podróżuję, mam nawet mapę zdrapkę, która dość pilnie wymaga dalszych zdrapań ;)

Czego oczekuję?
Ciepła, serdeczności, uśmiechu (czyli wszystkiego, co ja postaram się zapewnić ;)), jeśli nie lubisz się przytulać, to będzie mi bardzo przykro ;) Ale życie jest jakie jest, zdarzają się gorsze dni, które czasem bywa, że przeważają, także jestem gotowy na dwie strony medalu. Swoją drogą w kontaktach ze znajomymi często brakuje mi właśnie tej drugiej strony. Wszyscy starają się być zawsze pozytywni, nawet jeśli w środku czują coś innego to na siłę próbują udawać, że wszystko jest okej, bo jak to tak mieć gorszy dzień, teraz każdy prowadzi przecież idealne życie :) Ja wolałbym jednak nie ukrywać problemów w żaden sposób, szczerość jest niezmiernie ważna, a wygadanie się często jest baaardzo pomocne w życiu :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Leżymy sobie i oglądamy Netflixa wcinając coś niezdrowego ;) Albo zupełnie odwrotnie, idziemy zwiedzać!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślubów na pewno przez dłuższy czas jeszcze nie, na dzieci też z pewnością jeszcze nie pora ze względu na brak stabilizacji życiowej (chociaż kiedyś w dalszej przyszłości chciałbym mieć i córkę i syna ;)). Nie piję alkoholu i nie palę, ale śmiało możesz pić, nie będę miał z tym problemu, palenie raczej też mi nie przeszkadza, ale tutaj już mogę Cię zachęcać do zmiany przyzwyczajeń ;) Prowadzę raczej zdrowy tryb życia, niech ta pizza przy Netflixie Cię nie zmyli ;)

Wydaje mi się, że napisałem już sporo. Jeśli opis Cię nie zraził, a wręcz zachęcił, to zapraszam do kontaktu :) Pisałem to o późnej porze, możliwe, że jest coś głupiego, albo niezrozumiałego ;)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - D. 22 Warszawa

Zgłoszenie nr 405 z dnia 2018-11-11 01:19:51

Imię: ...
źródło: comment_U0JGTFKLolUY6jGjdivLSFMRxMrdcay6.jpg
  • 3