Wpis z mikrobloga

@Za_jakie_grzechy: Jedna flaga z symbolem który można podpiąć po faszystowski, ale co tam! Było tego multum, tysiące ludzi maszerowało ze swastykami, ss i Wolfsangel'ami!

Jak ktoś próbował rozwinąć banner "kobiety przeciw faszyzmowi", to go szybko zwinęli.


@zioom: Ale wiesz że to rozwijali mężczyźni? ¯\_(ツ)_/¯

Co nie powiesz że wielu faszystów na marsz nie wpuszczono?
@technojezus: no niestety taki mamy słaby poziom światowego dziennikarstwa. W drugą strone też to niestety działa, że konserwatywne pisma skupiają się na opisywaniu wybryków antify na spokojnych tęczowych marszach, które też nie są małe, ale wszyscy są wrzucani do jednego wora. Sensacja dobrze się sprzedaje i nic z tym nie zrobisz.
Ale wiesz że to rozwijali mężczyźni? ¯_(ツ)_/¯

Co nie powiesz że wielu faszystów na marsz nie wpuszczono?


@technojezus: A co to ma wspólnego z tym co napisałem?
Ta konserwatywna ślepota jest po prostu urocza. Jeden baner zwijają w sekundę, a flag niesionych przez kolegów nie widzą.
Podobnie uroczy był spiker "Mediów Narodowych" w ich transmisji. Z dumą opisywał jak to nigdzie nie ma faszystowskich flag, szkoda tylko, że nikt ich realizatorowi
@Za_jakie_grzechy: Oczywiście że są, ale jak nie wierzysz że części faszystów z jakiegoś czarnego bloku nie wpuścili to sobie poczytaj.

Jeszcze raz napiszę, nie podoba mi się że ten marsz organizują faszyści, ale jeszcze bardziej mi się nie podoba propagowanie kłamstw przez lewicę nt. tego marszu.
@szymeg7
@restecp Nie chcecie mieć problemu z faszystami?Uregulujcie problem z nielegalną emigracją.Nie chcecie mieć problemu z nacjonalistami?Pozbądźcie się Putina,Merkel i Macrona bo dbają o interes własnego narodu i resztę mają w 4 literach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Elbrus: Dlatego piszą że marsz był w cieniu jakiegoś marginesu faszystowskiego który tak naprawdę gówno zrobił + wstawiają na grafikę jakiegoś zamaskowanego typa, no brak jakiejkolwiek manipulacji!

Guardian to samo tylko że oni jeszcze bardziej popłynęli pisząc o całości marszu jako o skrajnie prawicowym i jeszcze że ludzie nieśli faszystowskie flagi.....Z przekazu telewizyjnego i to tvn24 widziałem tylko jeden transparent który można podpiąć pod faszystowski.Był to transparent fourza nova z krzyżem