Wpis z mikrobloga

Fifa sprawia mi przyjemnosc jak sobie pilke rozgrywam, tworze akcje raz bokiem, raz mozolne konstruwanie akcji, innym razem szybka pilka itd.

Ale nie, 99% graczy wali prostopadla i biegna, to juz sie robi nudne.

Naprawde tylko o wynik Wam chodzi? Wiecznie te same bramki i jeszcze kazda powtorka do konca?

NIE, nie przegrywam w ten sposob, zazwyczaj debile pilnuja bokow, bo sami tam wala, a ja sobie srodkiem wchodze, ale to juz nudne....

#fut
  • 12
@Ravalent: norma, fifa to nie jest gra która daje relaks moim zdaniem xD. Gardze takimi podludźmi, typ nie umie grać jedyne co potrafi zrobić to podać prostopadle do szybkiego potwora na skrzydle i wrzuteczka w pole karne na jakiegoś potwora a potem cały mecz powtórz to samo. Jak strzeli gola to musowo granie na czas i przedłużanie jak najbardziej sie da
@Ravalent: ja też wole poklepać, rozegrać to jakoś ciekawiej. przerzucić na drugą stronę itp itd to daje jakąś satysfakcję. Nie rozumiem jaką satysfakcję mają z gry te robaki stojące w 11 w swoim polu karnym grające na czas i liczące na prostopadłe podanie..
@Ravalent: To nie jest symulator piłki nożnej. W FIFIE zawsze chodziło o schematy, te które prowadzą do bramek. W tej edycji są szczególnie nudne, bo działa tylko kilka. Dlatego nie wierzę że grasz jakkolwiek "poza schematem" ;)
@Ravalent: skoro gra po dwoch miesiacach wprowadza patch ktory niewleuje skutecznosc przewrotek ktorych bylo od groma, a pozniej fineyzjnych strzalo....a to wszystko w niecale 2 meichy...to kto to testuje? xD
to jest symulator wyszukanie schematow xd jak juz ktos ogarnia schemat to gra i wyrgywa i wygrywa eby tylko lepsze nagrody byly :D
@Ravalent: Bądź co bądź w poprzednich fifach był jednak większy repertuar zagrań. W tej fifie sprawdza się na dobrą sprawę kilka schematów, i mniej lub bardziej się w nie wpasowujesz. Nie wierzę np, że jesteś w stanie grać w 100% z kontry, bo jest to nierealne. Trzeba "pressować", żeby w tej grze wygrywać. W takiej 18 potrafiłem się przełączać między wysokim pressingiem i niskim. Nie ma opcji w 19-stce np wpuścić