Wpis z mikrobloga

W końcu się udało. Poznałem fajnego różowego, bardzo atrakcyjnego fizycznie. Świetnie nam się układa, już 2 miesiąc leci.. ale nie sądziłem, że będę krótkodystansowcem. Otwarliśmy się na siebie. Na początku było to 30 sekund, za kolejnymi razami może 1 minuta maksymalnie i pif paf ()

Jeżdżenie na ręcznym wraz z memami dla dorosłych przez parę lat dało się we znaki. Nie sądziłem, że wpłynie to na mój związek z kobietą. Czuję, się zdołowany, że nie mogę w tej kwestii jej zaspokoić.. Boję się, że przez to nasza relacja rozpadnie się. Znieczulające baloniki nie pomagają za bardzo. Jest dostępna jakaś psychoterapia? Może tu leży mój problem. Co robić?

#tinder #stulejacontent #przegryw #zwiazki
  • 9
@marekbiernatt: Pogadaj o tym z nią i niech pomoże Ci się z tym oswoić. Nie musicie od razu się rzucać do seksu, popróbuj różnych rodzajów stymulacji, różnego tempa, róbcie przerwy na bardziej romantyczne zabiegi, tak żebyś wytrzymał jak najdłużej. Jeżeli zrozumie to będzie uważać i powinna wiedzieć jak pomóc. Bo nikt Ci tak nie będzie mógł pomóc jak ona. Ważne, żebyście się poznali, ale tak naprawdę dokładnie.