Wpis z mikrobloga

Podoba mi się kierunek, w jakim ta gra idzie pod względem mechaniki i ogólnie webowego interfejsu. Gdyby władze partii i parlament był wybierany w wyborach (potrzebna mechanika w grze, by nie było dublowania głosów, niepełnoletni (zielonki) nie głosują itp.) to by było zajebiście.

Fajnie byłoby też, gdyby rozwinęła się inna gałąź politycznego życia - dziennikarstwo. Zakładanie czasopisma itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki kosmiczny erepublik (kiedys chcialem cos takiego napisac, ale wolalem cos powazniejszego i żałuję :/)
#mirkouniverse
  • 3
erepublik


@Arveit: o cholera, to jeszcze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) idę czytać historię epolski co tam się działo bo skończyłem grać no...jakieś 10 lat temu
@Wu70: moja kariera polityczna zakonczyla sie tam jakies 5-6 lat temu brutalnie po tym jak jako prezes Partii Imperialnej poparlem kandydata Endecji w wyborach prezydenckich XD ale była inba, o #!$%@? :D

Wchodziłem kilka tygodni temu sprawdzić czy to jeszcze jest grywalne, ale dalej ten sam beton :/
@Arveit: miałem jedną z mocniejszych grup wojskowych (czy jak to się nazywało) i ładnie cisnęliśmy w wojnach, oczywiście było pełno bugowanego golda i domków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
kuuurła kiedyś to było :D